کریپتو

نووگراتز از مدیر بانک معاملات بین المللی انتقاد کرد

نووگراتز از مدیر بانک معاملات بین المللی انتقاد کرد

مدیرعامل Galaxy Digital به دیدگاه‌های مطرح شده توسط آگوستین کرستنز پیرامون برتری ارزهای فیات نسبت به رمز ارزها پاسخ داد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، مایک نووگراتز، مدیرعامل شرکت Galaxy Digital، نسبت به اظهارات آگوستین کارستنز، مدیرکل بانک معاملات بین المللی، واکنش نشان داده و گفته است که وی حقایق مرتبط با بیت کوین و اتریوم را نادیده گرفته است.

اخیرا کارستنز ادعا کرد که ارزهای فیات نبرد مقابل رمز ارزها را پیروز شده‌اند. وی گفت که فناوری نمی‌تواند ابزار مبادله‌ی مورد اعتماد ایجاد کند.

نووگراتز در توییتر نوشت که کارستنز دیدگاه سخت‌گیرانه‌ای دارد که براساس حقایق بنا نشده است. وی گفت که طی 10 سال گذشته بسیاری از ارزهای فیات بیش از 50 درصد افت ارزش داشته‌اند، درحالی که بیت کوین و اتریوم رشد چشم‌گیری را تجربه کرده‌اند. همچنین، نووگراتز اشاره کرد که بیت کوین اعتماد 200 میلیون نفر را به خود جلب کرده است.

تراویس کلینگ، بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری رمز ارز Ikigai Asset Management نیز در این بحث اظهار نظر کرد و گفت که بیت کوین به عنوان ذخیره‌ی ارزش عمل نکرده است و به جای آن مانند یک شاخص سهام SAAS بدون سود ایفای نقش داشته است.

وی افزود که به جز استیبل کوینها، هیچ رقیب دیگری در صنعت ارزهای دیجیتال برای پول وجود ندارد. کلینگ گفت که ممکن است روزی اتریوم به این هدف دست یابد، اما هنوز برای مطرح کردن چنین ادعایی خیلی زود است. وی اذعان داشت که در حال حاضر هیچ رمز ارز دیگری حتی نزدیک به این هدف هم نیست و هیچ‌کدام از آن‌ها قابل اعتماد نیستند.

در نهایت کلینگ گفت که اگر بازار ارزهای دیجیتال طی هر چرخه با مشکلات مشابه مواجه شود، 5 سال آینده کارستنز سخنان فعلی خود را تکرار خواهد کرد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه