کریپتو

رشد ناگهانی 30 درصدی فلوکی

رشد ناگهانی 30 درصدی فلوکی

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap فلوکی، میم کوینی که به عنوان رقیب دوج کوین شناخته می‌شود، شاهد رشدی ناگهانی در قیمت خود بوده است و طی شبانه روز گذشته بیش از 30 درصد رشد داشته است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این رشد توجه طرفداران و سرمایه‌گذاران رمز ارزی را به خود جلب کرده و این سوال را ایجاد کرده است که چرا فلوکی به طور ناگهانی رشد کرده است؟

اول از هرچیز می‌توان رودمپ آن را به عنوان دلیل این رشد دانست. رودمپ اخیرا عرضه شده برای سال 2023 توسط فلوکی، اهداف این پروژه شامل راه‌اندازی برنامه‌ی استیک بومی و عرضه‌ی کارت اعتباری فلوکی را برای جامعه‌ی این توکن مشخص کرده است. چهارمین فاز رودمپ این رمز ارز یک محصول کاربردی پرچمدار و بازی متاورسی با عنوان Valhalla را معرفی خواهد کرد.

علاوه‌برآن، به‌تازگی فلوکی با شبکه‌ی پاداش وب3 Amino Rewards مرتبط با ورزش و سلامت قرارداد همکاری منعقد کرده است. این همکاری توکن‌های این شبکه را در رنج 4 تا 8 میلیون دلار به طور انحصاری با پروتکل فلوکی قفل خواهد کرد.

مورد سوم این است که فلوکی در توییتر همراه با شیبا و دوج کوین ترند بوده است؛ امری که نشان‌دهنده‌ی تمایل روزافزون به این میم کوین در جامعه‌ی ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.

در نهایت می‌توان گفت که در حال حاضر این رمز ارز در پلتفرم  StockTwitsترند شده است و از بقیه‌ی شاخص‌های بورس همانند COIN، AMC و ANKR پیشی گرفته است.

رشد اخیر فلوکی، عزم این پروژه جهت رقابت با بقیه‌ی میم کوین‌ها همچون دوج کوین و شیبا را نشان می‌دهد.

فلوکی با وجود رودمپ شفاف و همکاری‌های استراتژیک برای جلب توجه طرفداران و سرمایه‌گذاران رمز ارزها آمادگی دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه