کریپتو

آزمایش بعدی بیت کوین در سطح 30000 دلار رخ خواهد داد

آزمایش بعدی بیت کوین در سطح 30000 دلار رخ خواهد داد

یک معامله‌گر بیت کوین پیش‌بینی می‌کند که این ارز دیجیتال می‌تواند به زودی به سطح 30000 دلار دست یابد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، طی سال جاری بیت کوین عملکرد مطلوبی را پشت سر گذاشته است و معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند که این ارز دیجیتال آماده‌ی آزمایش محدوده‌ی برجسته‌ی بعدی خود در سطح 30000 دلار است.

هایزنبرگ، معامله‌گر رمز ارزی محبوب، در توییتی نوشت که به زودی خریداران طلای دیجیتال را به سطح 25 تا 26 هزار دلار خواهند رساند و آزمایش بزرگ بعدی در حدود 30000 دلار رخ خواهد داد.

این توییت با توییت دیگری از سوی جیک وویاستیک ادامه یافت. وی هشدار داد: طی این آخر هفته خریداران باید کاری را به انجام می‌رساندند. بیت کوین نتوانست بالای سطح مقاومت افقی بسته شود تا روند صعودی آغاز شود.

در همین حال کاربر Inmortal نوشت که پوزیشن‌های لانگ در شرایط سختی قرار دارند. وی به دشواری پیش روی سرمایه‌گذاران بیت کوین در حال حاضر اشاره کرد. در حقیقت براساس دیدگاه وویاستیک، این رمز ارز در الگوی مقاومت کنج صعودی قرار داد.

علاوه بر آن Barchart اشاره کرد که بیت کوین پس از انتشار گزارش درآمد صرافی Coinbase شاهد فشار فروش بوده است. همانطور که پیش‌تر در سایت U.today گزارش شد این شرکت رمز ارزی برجسته ضرر چشم‌گیری را به ثبت رساند اما این رقم نسبت به انتظارات تحلیلگران کمتر بود.

پیش‌بینی هایزنبرگ مبنی بر اینکه سطح 30000 دلار شاهد آزمایشات بزرگ بعدی برای بیت کوین خواهد بود به دنبال افت چشم‌گیر پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 ارائه شده است. اکنون نخستین رمز ارز جهان در سطح حدود 24000 دلار معامله می‌شود. بسیاری از معامله‌گران این کوین را زیر نظر دارند تا ببینند آیا می‌تواند خود را بالای مقاومت فعلی خود حفظ کند تا به سطح 30000 دلار برسد یا خیر.

اگرچه بیت کوین در شکست مقاومت فعلی خود دشواری‌هایی را پشت سر گذاشته است، اما بسیاری از تحلیلگران هنوز نسبت به چشم‌انداز بلندمدت این کوین خوش‌بین هستند. آن‌ها به فاکتورهایی همچون روند صعودی پذیرش از سوی سرمایه‌گذاران سازمانی و ذخایر محدود آن به عنوان دلایلی برای موفقیت بالقوه‌ی آن اشاره می‌کنند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه