بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

هاسکینسون: جامعه‌ی کاردانو فرقه نیست

هاسکینسون: جامعه‌ی کاردانو فرقه نیست

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو به ادعاهای مبنی بر اینکه این پروژه یک فرقه تشکیل داده است، پاسخ داد.

به گزارش اکسران :  این دیدگاه‌ها پس از توییتی از سوی کاربر @wuffett_barren که اشاره کرد حساب @cardano_whale نسبت به خود هاسکینسون نماینده‌ی بهتری برای کاردانو خواهد بود، مطرح شدند. هاسکینسون گفت کسانی که کاردانو را فرقه می‌خوانند اشتباه می‌کنند و رشد این اکوسیستم مایه‌ی افتخار است.

وی همچنین اشاره کرد که ویژگی استیک احتمالی (CS) هنوز حتی در مرحله‌ی پیشنهاد برای بهبود کاردانو هم قرار ندارد.

حساب @cardano_whale ابراز نگرانی کرد و گفت که پذیرش این ویژگی منجر به کاهش دسترسی به جامعه کاردانو خواهد شد و ذات لایه1 را نقض خواهد کرد. این حساب اذعان کرد که این ویژگی همگی افراد را وارد یک سیستم قانون‌گذاری‌شده خواهد کرد و منجر به خروج افراد خواهد شد.

همچنین، این حساب توییتر نسبت به پاسخ برخی از اعضای جامعه‌ی کاردانو که به افراد با دیدگاه‌های متفاوت حمله کرده بودند، ابراز ناامیدی کرد. هرچند وی اظهار داشت که کاردانو بزرگتر از هر فردی است و ممکن است آن‌ها تحت تاثیر برداشت خود از رویدادها قرار گرفته باشند.

علی‌رغم این نگرانی‌ها، حساب @cardano_whale گفت که وی به دیدگاه افرادی که از CS حمایت می‌کنند احترام می‌گذارد و اگر در طی ارتقا Voltaire به رای‌گیری گذاشته شود وی احتمالا می‌تواند با آن کنار بیاید.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد اخیرا بنیان‌گذار کاردانو و موسسه IOHK از امکان اضافه کردن پشتیبانی از تایید هویت KYC به لایه‌ی اول بلاکچین کاردانو صحبت کرد. این صحبت از توییتی از کالوین کوئپک، مهندس ارشد در موسسه SundaeSwap Labs، شروع شد. وی گفت که پشتیبانی از KYC برای پذیرش انبوه ضروری است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

بیشتر بخوانید: استیبل کوین شبکه کاردانو راه‌اندازی شد! تأثیر آن بر قیمت ADA چیست؟

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه