کریپتو

7.5 میلیون FTM از بنیاد فانتوم به بایننس منتقل شد

7.5 میلیون FTM از بنیاد فانتوم به بایننس منتقل شد

بنیاد فانتوم پس از مدتی طولانی انتقالی بزرگ بر روی بایننس انجام داد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های آن چین اخیر، بنیاد فانتوم که نیروی هدایتگر اصلی پشت اکوسیستم فانتوم به شمار می‌رود 7.5 میلیون توکن FTM به صرافی بایننس انتقال داده است. از ماه می 2022 تاکنون این نخستین باری است که این بنیاد توکن‌ها را به بایننس منتقل کرده است؛ امری که می‌تواند نشان دهد این بنیاد خواهان کسب سود پیش از بازگشت احتمالی بازار است.

انتقال توکن‌ها در اوج محلی برای بنیادها نادر نیست؛ چرا که آن‌ها به دنبال نقد کردن دارایی خود در رشد قیمت و کسب سود پیش از بازگشت در بازار هستند. این اتفاق مشابه اتفاقی است که با اتریوم در سال 2021 از سوی بنیاد اتریوم دیده شد.

علی‌رغم انتقال اخیر توکن‌های FTM، این پروژه عملکرد قیمتی مطلوبی از خود در بازار نشان داده است و از آغاز سال بیش از 160 درصد رشد کرده است. این رشد می‌تواند بر اثر تمرکز این پروژه بر روی بهره‌وری از هیجان پیرامون راه‌حل‌های لایه2 و قدرت کلی بازار آلت کوین‌ها رخ داده باشد.

هرچند، سرمایه‌گذاران باید احتیاط را حفظ کنند؛ چرا که انتقال اخیر توکن‌های FTM می‌تواند نشان دهد که این بنیاد باور دارد قیمت این رمز ارز به اوج محلی رسیده است و احتمالا به زودی بازگشتی را تجربه خواهد کرد. شایان ذکر است که اخیرا فانتوم در روند صعودی قرار داشته است و ممکن است بازار نزدیک به تجربه‌ی اصلاحاتی باشد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه