کریپتو

شایعه: ممکن است امروز Shibarium عرضه شود!

شایعه: ممکن است امروز Shibarium عرضه شود!

به گزارش زوم ارز، حساب توییتر @theshibdream در توییتی نوشت که ممکن است دو تاریخ برای عرضه‌ی Sibarium در نظر گرفته شده باشد. هردوی آن‌ها در ماه فوریه هستند، اما یکی از آن‌ها امروز و دیگری سه‌شنبه‌ی آینده است.

این دو روز، بر اساس نشانه‌های شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده ارشد شیبا، در متن اضافه شده به پروفایل توییتر وی تعیین شده‌اند. یکی از آن‌ها یعنی سه‌شنبه‌ی آینده، در جامعه شیبا به‌طور گسترده مورد توجه و بحث واقع شده است.

هرچند، حساب مذکور اشاره کرد که ممکن است تاریخ دیگری نیز مطرح باشد.

بر اساس کامنت حساب @theshibdream در توییت خود وی، یکی از روزهایی که احتمال راه‌اندازی Shibarium در آن وجود دارد امروز 10 فوریه است. شیتوشی کوزاما در پروفایل توییتر خود نوشت که وی در حال یادگیری نواختن فلوت پیش از قرار دادن Shibarium در یک جعبه به شکل قلب است.

جامعه شیبا بلافاصله تصور کردند که وی به عرضه‌ی احتمالی نسخه بتا Shibarium در روز ولنتاین یعنی 14 فوریه اشاره دارد. هرچند، اکنون @theshibdream می‌گوید که ممکن است پای 10 فوریه نیز وسط باشد؛ چرا که در متن پروفایل وی به فلوت نیز اشاره شده است. با این حال وی تاکید کرد که این صرفا یک نظریه است.

هرچند، کمی بعد متن نوشته شده در پروفایل توییتر کوزاما حذف شد. این امر برخی را به این فکر وا داشت که ممکن است تاریخ پیش‌تر تایید شده برای راه‌اندازی نسخه بتا Shibarium بار دیگر به تعویق افتاده باشد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه