کریپتو

یک نهنگ به‌طور ناگهان 135 میلیون دلار بیت کوین انتقال داد

یک نهنگ به‌طور ناگهان 135 میلیون دلار بیت کوین انتقال داد

یک هولدر بزرگ بیت کوین، با وجود پدید آمدن pullback در بازار به‌طور ناگهان بیش از 135 میلیون دلار طلای دیجیتال را جابه‌جا کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بر اساس پلتفرم ردیاب بلاکچین Whale Alert، یک کیف پول ناشناس 5500 بیت کوین را به یک کیف پول ناشناس دیگر انتقال داد.

در زمان رخ دادن این انتقال، بیت کوین در سطح قیمت 24700 دلار قرار داشت، که نشان می‌دهد رقم انتقال یافته معادل حدود 135.95 میلیون دلار بوده است.

بنا به داده‌های پلتفرم Blockchain.com، چند آدرس جهت انجام این تراکنش با هزینه کارمزد ترکیبی حدود 15.61 دلار مورد استفاده قرار گرفتند.

در حال حاضر بیت کوین با رشدی 3.3 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 24557 دلار قرار دارد.

چند تراکنش برجسته‌ی دیگر با بیت کوین نیز توسط Whale Alert گزارش شده‌اند. بیشتر آن‌ها از سوی کیف پول‌های ناشناس به مقصد صرافی‌های برجسته‌ی رمز ارزی انجام شده‌اند.

چند روز پیش، پلتفرم تحلیل و آمار بلاکچین Santiment به دنبال‌کنندگان خود گفت تا تعداد آدرس‌های نهنگ‌های بیت کوین را به‌دقت زیر نظر داشته باشند؛ چرا که رشد تعداد این دسته از آدرس‌ها می‌تواند نشانگر اعتماد به روند صعودی بیت کوین باشد.

همچنین، Santiment اشاره کرد که تعداد آدرس‌ها با موجودی 100 تا 1000 بیت کوین کمی افزایش یافته است؛ در حالی که تعداد آدرس‌ها با هولد 1000 تا 100000 بیت کوین بدون تغییر بوده است.

منبع: The Daily Hodl


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه