کریپتو

مانگر: رمز ارزها به‌شدت احمقانه هستند

مانگر: رمز ارزها به‌شدت احمقانه هستند

مانگر از انتقادات خود نسبت به رمز ارزها دست برنداشته است و اذعان کرد که آن‌ها هیچ چیزی جز ضرر به‌دنبال ندارند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، چارلی مانگر، سرمایه‌گذار میلیاردر و معاون رییس موسسه Berkshire Hathaway طی جلسه‌ی سالانه‌ی سهام‌داران Daily Journal Meeting از رمز ارزها انتقاد کرد و آن‌ها را «به‌شدت احمقانه» و «مسخره» خواند.

مانگر هرگونه دیدگاه علیه موضع وی نسبت به رمز ارزها را رد کرد و گفت که افرادی که با موضع وی مقابله می‌کنند احمق هستند. وی دلیل خرید رمز ارزها را زیر سوال برد؛ چرا که باور دارد آن‌ها بی‌ارزش هستند. مانگر نسبت به تصمیم دولت‌ها برای مجوز دادن به رمز ارزها ابراز نگرانی کرد و ادعا کرد که آن‌ها هیچ تاثیری جز ضرر به‌دنبال نخواهند داشت. وی رمز ارزها را ضدجامعه خواند.

وی حتی گفت که رهبر چین، کسی که رمز ارزها را ممنوع اعلام کرد، کار درست را انجام داده است. این سرمایه‌گذار به‌دفعات حزب کمونیست چین را برای موضع تند خود علیه رمز ارزها تحسین کرده است.

مانگر ادعا کرد که هیچ مزیتی در ارزهای دیجیتال وجود ندارد و افراد باهوش باید از تمام کسانی که آن‌ها را تبلیغ می‌کنند، فاصله بگیرند.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد، اخیرا معاون شرکت Berkshire Hathaway یک مقاله در رسانه‌ی Wall Street Journal منتشر کرد و در آن اذعان کرد که آمریکا باید ممنوعیت کامل علیه ارزهای دیجیتال اعمال کند.

این سرمایه‌گذار برجسته باور دارد که رمز ارزها اوراق بهادار یا کامودیتی نیستند، بلکه صرفا قرارداد قماربازی هستند.

از مدت‌ها پیش تاکنون، مانگر یکی از منتقدین سخت‌گیر پرچمدار ارزهای دیجیتال بوده است. در سال 2022 وی گفت که احتمالا طلای دیجیتال تمام ارزش خود را از دست خواهد داد. درگذشته، این سرمایه‌گذار رمز ارزها را به بیماری مسری تشبیه کرده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه