NFTبلاکچینکریپتو

میزان فروش NFTهای سولانا رشد یافت

میزان فروش NFTهای سولانا رشد یافت

سولانا پس از گذراندن هفته‌ای با عملکرد منفی، شاعد اتفاقات مثبت در شبکه خود بود.

به گزارش اکسران : اخیرا میزان فروش NFTها بر روی شبکه سولانا پس از ماه‌ها عملکرد ضعیف پس از فروپاشی صنایع دیفای و NFT، به اوج محلی جدیدی رسیده است. به‌احتمال زیاد این عملکرد با بازگشت کلی بازار رمز ارزها، که منجر به افزایش ریسک‌پذیری در میان سرمایه‌گذاران شده است، ارتباط دارد.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران تمایل بیشتری به مواجهه با ریسک پیدا کرده‌اند، تقاضا برای NFTها افزایش یافته است و این امر منجر به شدت گرفتن فروش NFTها بر روی شبکه سولانا شده است.

علی‌رغم افزایش فروش NFTها، عملکرد قیمتی سولانا تغییر محسوسی نداشته است. این موضوع برخلاف عملکرد رمز ارزهایی ازجمله شیبا و کاردانو، که طی ماه‌های گذشته رشد چشم‌گیری را تجربه کرده‌اند وجود دارد. پایداری نسبی قیمت سولانا علی‌رغم رشد فروش NFTها نشان می‌دهد که بازار NFTها هنوز در مرحله‌ی ریکاوری قرار دارد و ممکن است هنوز به اوج سابق خود بازنگشته باشد.

شایان ذکر است که بازار NFTها به‌شدت غیرقابل‌پیش‌بینی است و ممکن است قیمت‌ها بر اساس احساسات بازار و رفتار سرمایه‌گذاران به‌سرعت تغییر یابند. هرچند، افزایش اخیر میزان فروش NFTها در شبکه سولانا نشانه‌ای مثبت برای صنعت به شمار می‌رود و نشان می‌دهد که ممکن است بازار NFTها در مسیر ریکاوری قرار داشته باشد.

از زمان پایان ماه ژانویه، سولانا بیش از 20 درصد افت قیمت را تجربه کرده است. این آمار نشان می‌دهد که افزایش کوتاه‌مدت علاقه‌ی معامله‌گران به این دارایی منجر به ریکاوری طولانی‌مدت در بازار،  نخواهد شد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

بیشتر بخوانید: آشنایی با ۴ کاربرد NFT در دنیای واقعی

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه