کریپتو

رشد لیدو پس از توییت آرمسترانگ

رشد لیدو پس از توییت آرمسترانگ

بار دیگر لیدو به قله‌ی بازار دست یافته است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، رمز ارز لیدو پس از توییت نوشته شده توسط برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی Coinbase، روند صعودی محسوسی را تجربه کرد. آرمسترانگ از نگرانی‌های خود پیرامون شایعات مبنی بر ممنوعیت استیک رمز ارز برای مشتریان خرد در آمریکا از سوی سازمان بورس این کشور نوشت و اذعان کرد که این اتفاق، مسیر وحشتناکی را برای آمریکا رقم خواهد زد.

وی تاکید کرد که استیک نوآوری بسیار مهمی در صنعت ارزهای دیجیتال است که با نقاط مثبت فراوان از جمله مقیاس‌پذیری، امنیت افزوده و کاهش ردپای کربن، به کاربران اجازه می‌دهد تا در شبکه‌های رمز ارزی آزاد فعال، به طور مستقیم شرکت داشته باشند.

طبیعت غیرمتمرکز سازمان Lido Finance، منجر به انتقال دارایی استیک شده از ارائه‌دهندگان خدمات استیک متمرکز به انواع غیرمتمرکز آن‌ها شد و به دنبال آن قیمت لیدو رشد کرد. انتظار می‌رود که اگر تقاضا برای ارائه‌دهندگان استیک غیرمتمرکز شدت یابد، این روند ادامه پیدا کند.

پیش‌تر، لیدو به لطف افزایش تقاضا برای اتریوم استیک شده با نقدینگی، رشد کرد. هدف لیدو ارائه‌ی راه‌حل‌های آسان و امن به کاربران جهت استیک کردن اتریوم خود و دریافت پاداش است. این موضوع، لیدو را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند از مزایای استیک بهره ببرند تبدیل می‌کند. اگر روند استیک غیرمتمرکز ادامه یابد، ممکن است رشد لیدو نیز گسترش یابد.

توییت برایان آرمسترانگ بر اهمیت استیک در حوزه رمز ارزها و نقاط مثبت آن تاکید دارد. Lido Finance با رویکرد غیرمتمرکز خود در مواجهه با استیک، آماده برای بهره‌وری از مزایای آن است.

با وجود تقاضای روزافزون برای استیک و محبوبیت فزاینده‌ی راه‌حل‌های غیرمتمرکز، انتظار می‌رود که در آینده لیدو به روند صعودی خود ادامه دهد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه