کریپتو

هاسکینسون: سرویس استیک اتریوم مشکل دارد

هاسکینسون: سرویس استیک اتریوم مشکل دارد

مدیرعامل کاردانو گفت استیک متمرکز برای صنعت مضر است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، با وجود شایعاتی مبنی بر اینکه سازمان بورس آمریکا برنامه دارد خدمات استیک رمز ارزی را ممنوع کند، کارشناسان این حوزه از جمله هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، موضع خود پیرامون این شایعات را مشخص کرده‌اند. هاسکینسون باور دارد که یکی از برجسته‌ترین پروتکل‌های صنعت، اتریوم، سرویس استیک مطلوبی ارائه نمی‌دهد.

اولین بار، این شایعه توسط برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی Coinbase، بر اساس این فرضیه که پاداش استیک کاربران در هنگام قفل شدن رمز ارز آن‌ها، بسیار شبیه به سود سهام هولدرهای توکن‌های اوراق بهادار به نظر می‌رسد، مطرح شد.

از دیدگاه هاسکینسون، عدم دسترسی کامل به توکن‌های اتریوم قفل شده بر روی قراردادهای هوشمند استیک، آن‌ها را همانند محصولات تنظیم‌شده نشان می‌دهد.

بر اساس اظهارات رییس کاردانو، تیم وی استیک بر روی پروتکل را به مدلی نزدیک کردند که در آن، دارایی به جای چند کاربر، بیشتر توسط جامعه کنترل می‌شود.

درحالی که این خبر هنوز فقط یک شایعه به‌شمار می‌رود، فعالان این صنعت در حال آماده‌شدن برای یک ممنوعیت رسمی از سوی سازمان بورس آمریکا هستند. بر اساس سخنان هاسکینسون، سو تفاهم اساسی نسبت به مسائل حقیقی عملکرد و طراحی، سازمان بورس آمریکا را وادار به دسته‌بندی تمام پروتکل‌های استیک به‌طور مشابه و بدون توجه به تفاوت‌ها میان آن‌ها خواهد کرد.

وی باور دارد که طراحی یک سیستم متمرکز به جای یک سیستم غیرمتمرکز، کاری که بسیاری از پروتکل‌های استیک انجام داده‌اند، منجر به آسیب‌رسانی به صنعت خواهد شد. با وجود قصد سازمان بورس آمریکا برای قانون‌گذاری بر رمز ارزها، این سازمان اقدامات قانونی زیادی علیه چند شرکت از جمله ریپل و LBRY انجام داده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه