کریپتو

مک‌کوری دوج کوین و شیبا را زباله خواند

مک‌کوری دوج کوین و شیبا را زباله خواند

الکس مک‌کوری، مدیرعامل شرکت Solidity، در توییت اخیر خود شیبا و دوج کوین را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در روز 8 فوریه الکس مک‌کوری، بنیان‌گذار شرکت توسعه بلاکچین Solidity.io، در توییتر شیبا، دوج کوین و بقیه میم کوین‌های مشابه آن‌ها را «زباله» خواند.

اظهارات مک‌کوری با وجود نگرانی‌های روزافزون پیرامون پایداری و قابل‌اعتماد بودن این میم کوین‌ها، که به‌علت نوظهور بودن به محبوبیت زیادی دست یافته‌اند اما از سوی بسیاری از کارشناسان برای نداشتن ارزش واقعی و مورد استفاده قرار گرفتن جهت کسب سود سریع مورد انتقاد هستند، مطرح شده‌اند.

این انتقادات محدود به مک‌کوری نیستند؛ استیون کوپر، مدیرعامل شرکت Bigger Entertainment، نیز در حال انتقاد از شیبا بوده است.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد، کوپر شیبا را به دلیل نبود توکن‌های سوزانده شده و دستاوردهای واقعی برای تیم توسعه‌ی آن، طرح کلاهبرداری هرمی خواند.

پیش‌تر، کوپر در شیبا دست داشته است، اما وی پس از بروز اختلاف با توسعه‌دهندگان جامعه‌ی شیبا را ترک کرد. اکنون، وی هیچ تمایلی به بازگشت ندارد. وی حتی ادعا کرد که قربانی کارزار رسوایی علیه وی و شرکت وی بوده است.

جنجال پیرامون جامعه‌ی توسعه‌ی شیبا هنوز ادامه دارد؛ شیوشی کوزاما، توسعه دهنده ارشد این میم کوین، پس از حذف اعضایی از جامعه که به توسعه‌ی این توکن کمک می‌کردند با واکنش‌های منفی مواجه شد. برخی از افراد از جمله رهبر تیم دفاع شیبا، کوزاما را به کاهش سطح تمرکز زدایی پروژه متهم کردند.

دیدگاه مک‌کوری نسبت به دوج کوین و شیبا نگرانی‌های روزافزون پیرامون این میم کوین‌ها را نشان می‌دهد و آینده‌ی پذیرش آن‌ها هنوز مشخص نیست. سرمایه‌گذاران باید همیشه خطرات احتمالی مرتبط با آن‌ها را در نظر داشته باشند. همچنین، آن‌ها باید توجه کنند که زمانی که صحبت از سرمایه‌گذاری در رمز ارزها می‌شود موارد نامعلوم زیادی وجود دارند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه