کریپتو

طرح جدید سوشی‌سواپ منجر به رشد 17 درصدی توکن آن شد

طرح جدید سوشی‌سواپ منجر به رشد 17 درصدی توکن آن شد

سوشی‌سواپ به دنبال توزیع بیش از 10 میلیون توکن بلااستفاده سوشی است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در لحظه نگارش این خبر، سوشی بر اثر افزایش هیجانات جامعه برای طرح پیشنهادی جدیدی که تصویب شد، عملکرد قیمتی نسبتا مثبتی از خود نشان می‌دهد. طی شبانه روز گذشته، این توکن حدود 1.6 درصد رشد کرده است و در 7 روز اخیر، نزدیک به 17 درصد افزایش قیمت را به خود دیده است.

با وجود قیمت فعلی 1.45 دلاری، سوشی در مسیر شکست رکورد اوج 90 روزه در سطح 1.63 دلار است. اگر این روند قیمتی مثبت ادامه یابد، ممکن است شاهد رسیدن این توکن به شالوده‌ی جدیدی باشیم. هرچند، سوشی نسبت به اوج قیمت تاریخی خود هنوز حدود 93 درصد افت دارد و یکی از رمز ارزها با بیشترین آسیب در اکوسیستم وب3 به شمار می‌رود.

امروز، سوشی در روند صعودی قرار دارد؛ چرا که به‌تازگی راه‌اندازی طرح مهم بازگردانی توکن‌های بلااستفاده از پروتکل، آغاز شده است. این صرافی غیر متمرکز اشاره کرد که راه‌اندازی این طرح با عنوان Sushi Vesting Merkle Tree Clawback، حمایت 99.85 درصد از جامعه را کسب کرده است.

هدف از این طرح، وادار کردن ارائه دهندگان اولیه‌ی استخر نقدینگی، برای بازگردانی توکن‌های خود از ماه اکتبر 2021 است. این طرح، یک مکانیزم را برای بازگردانی توکن‌ها و یک مقطع زمانی برای راه‌اندازی تصویب کرد. در نتیجه‌ی این طرح، در مجموع حدود 10 میلیون سوشی طی مدت زمان سه ماهه، توزیع خواهد شد.

تصویب طرح Sushi Vesting Merkle Tree Clawback، یکی از جدیدترین نشانه‌ها برای اثبات این امر است که پروتکل سوشی‌سواپ، سطح بالایی از عملکرد اکوسیستمی دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه