کریپتو

تشدید فعالیت نهنگ‌های کاردانو و شیبا

تشدید فعالیت نهنگ‌های کاردانو و شیبا

در حالی که این دو دارایی متفاوت، نشان از بازگشت نزولی دارند، نهنگ‌ها حرکات بزرگی انجام داده‌اند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، پلتفرم آماری Santiment، به افزایش تراکنش‌های مرتبط با نهنگ‌ها برای دو دارایی برجسته یعنی شیبا و کاردانو، اشاره کرده است. زمانی که تراکنش‌های بزرگ با حداقل 100000 دلار انتقال در یک شبکه رشد می‌کنند، معمولا نشانگر تغییرات قیمتی آتی است. این جابه‌جایی‌ها باید به دقت بررسی شوند.

اخیرا، شیبا شاهد رشد قیمت محسوسی بوده است و تنها طی چند روز، بیش از 20 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. در حالی که این رشد قیمت چشم‌گیر، پس از چند نشانه‌ی بازگشت رخ داد، افزایش تراکنش‌های بزرگ بر روی شبکه‌ی آن نباید نادیده گرفته شود.

از سوی دیگر، کاردانو به طور پایدار در حال رشد بوده است، اما به‌اندازه‌ی شیبا مورد توجه واقع نشده است. علی‌رغم رشد تعداد تراکنش‌های بزرگ بر روی شبکه‌ی آن و راه‌اندازی اخیر استیبل کوین Djed، این توکن هنوز به اندازه‌ی شیبا، در معرض توجه قرار نگرفته است. هرچند، رشد تراکنش‌های مرتبط با نهنگ‌ها می‌تواند نشان دهد که در آینده نزدیک، کاردانو به روند صعودی دست خواهد یافت.

شایان ذکر است که چنین تراکنش‌های بزرگی، می‌توانند نشانگر کسب سسود توسط سرمایه گذاران برجسته یا انتقال‌های بزرگ در بازار نیز باشند. با وجود ادامه یافتن ریکاوری بازار رمز ارزها، در نظر داشتن این نشانه‌ها اهمیت بالایی دارد و به جای پیروی از FOMO، تصمیمات باید بر اساس اطلاعات در دسترس، گرفته شوند.

رشد تراکنش‌های بزرگ برای شیبا و کاردانو نباید از دید خارج شود؛ چرا که می‌تواند نشانگر تغییر احتمالی در بازار باشد. سرمایه‌گذاران باید حرکات آدرس‌های نهنگ‌ها را به دقت زیر نظر بگیرند.

در لحظه نگارش این خبر، شیبا و کاردانو به ترتیب، در سطح قیمت 0.00001448 دلار و 0.393 دلار قرار دارند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه