کریپتو

یک نهنگ دوج کوین پس از ۹ سال از خواب بیدار شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش پلتفرم ردیابی Whale Alert، یک آدرس دارای ۲٫۰۴ میلیون دوج کوین (DOGE) برای اولین بار پس از ۹ سال فعال شده است. این آدرس که از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۳ غیرفعال بوده، وجوه خود را در دو تراکنش جابه‌جا کرده است.
طبق گزارش‌ها، حدود ۱۲ ساعت پیش، صاحب آدرس ابتدا ۱۰،۱۷۶ دوج کوین را به آدرسی ناشناس منتقل کرد. چند دقیقه بعد، این کاربر باقی DOGEهای خود را هم به آدرس دیگری ارسال کرد. بر اساس داده‌های پلتفرم Blockchair، آدرس قدیمی مذکور در حال حاضر دارای موجودی صفر DOGE است.
شایان ذکر است که ۲٫۰۴ میلیون DOGE این آدرس در ابتدا ۸۵۴ دلار ارزش داشت. با این حال، با رشد قابل‌توجه دوج کوین در طول سال‌ها، ارزش این تعداد دوج کوین در ۵ فوریه ۲۰۲۳ به ۱۹۴ هزار دلار افزایش یافته است. در واکنش به این موضوع، اعضای جامعه کریپتو به بخش نظرات رفتند تا به صاحب این آدرس به خاطر کسب این ثروت هنگفت از آنچه در ابتدا یک سرمایه‌گذاری ناچیز تلقی می‎شد، تبریک بگویند.
پیش از این و در نوامبر سال ۲۰۲۲ نیز، پلتفرم Whale Alert گزارش داده بود که یک کاربر ناشناس پس از ۸ سال عدم فعالیت، یک آدرس غیرفعال حاوی ۲٫۳۷ میلیون DOGE را دوباره فعال کرده است. در همان ماه، همچنین گزارش شد که یک نهنگ ناشناس پس از هفت سال عدم فعالیت، یک آدرس غیرفعال حاوی ۲۰۰ ETH را فعال کرده است.
در زمان نگارش این خبر، دوج کوین در محدوده قیمتی ۰٫۰۹۲۶ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با یک هفته گذشته، بیش از ۵ رشد دارد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروعمنبع

کریپتو بیسیک
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه