کریپتو

مدیر ارشد ریپل: برنامه بازخرید ریپل کلاهبرداری است

مدیر ارشد ریپل: برنامه بازخرید ریپل کلاهبرداری است

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری در شرکت ریپل، به طرح پیشنهادی اخیر برای برنامه بازخرید ریپل واکنش نشان داد و آن را کلاهبرداری خواند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، وی در توییتی نوشت: من آن را به دقت بررسی نکرده‌ام، اما بر اساس چیزی که دیدم می‌توانم بگویم که به شدت شبیه به یک کلاهبرداری به نظر می‌رسد. اگر از سال‌های 2012 و 2022 درسی آموخته باشیم، این است که هرکسی که وعده‌ی سود هنگفت با ریسک پایین بدهد، به احتمال زیاد به دنبال سرقت از سرمایه‌گذار است.

در سال 2021، این طرح پیشنهادی شگفت‌انگیز توسط جیمی والی، مدیر اجرایی موسسه Valhill Capital، مطرح شد.

والی اذعان کرد که ریپل، پتانسیل تبدیل شدن به ارز ذخیره در جهان را دارد و پیشهاد کرد که دولت‌ها باید مقادیر چشم‌گیری از ریپل را هولد کنند و این موضوع، منجر به بازخرید از خرده‌فروشان خواهد شد.

اخیرا این نظریه بازخرید به‌شدت عجیب ریپل، به دنبال مصاحبه‌ی والی با Clever Hummingbird دوباره به موضوعی داغ در جامعه مطرح شد.

اینفلوئنسرهای ریپل از جمله Crypto Eri، این نظریه غیرواقعی را به‌شدت مورد انتقاد قرار دادند.

علاوه بر آن، جان ای. دیتون، وکیلی که در این پیشنهاد به عنوان کسی که برای نقش وی در پرونده‌ی سازمان بورس آمریکا علیه ریپل، پول دریافت کرده بود خوانده شده بود، این اتهام را رد کرد و گفت که هیچ دستی در طرح پیشنهادی بازخرید ریپل متعلق به والی نداشته است.

با وجود این اتفاقات، سرمایه گذاران باید احتیاط داشته باشند و تمام فرصت‌های سرمایه‌گذاری را، خصوصا مواردی که وعده‌ی سود بالا با ریسک ناچیز می‌دهند، به دقت بررسی کنند. طرح بازخرید ریپل، جدیدترین نمونه‌ی یک کلاهبرداری آشکار رمز ارزی است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه