کریپتو

شرکت a16z با تمام توان به دنبال رای نیاوردن عرضه یونی‌سواپ روی زنجیره BNB است

شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر اندریسن هورویتز (a16z) از تمام قدرت خود (۱۵ میلیون واحد UNI) جهت رای نیاوردن پروپوزال عرضه نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی‌سواپ روی زنجیره BNB استفاده کرده است. این پروپوزال از دیروز آغاز شده است و تا ۲۱ بهمن ادامه دارد.

به گزارش کوین تلگراف، در اوایل ماه جاری پروپوزال اولیه پلتفرم پلاسما (Plasma) در اختیار جامعه صرافی غیرمتمرکز یونی‌سواپ (UniSwap) قرار گرفت. هدف این پروپوزال، بالا آوردن نسخه سوم صرافی یونی‌سواپ روی زنجیره BNB بود. این پروپوزال اولیه بیش از ۸۰٪ رای مثبت آورد و قرار شد پروپوزال نهایی طرح به رای گذاشته شود.

این اتفاق دیروز رخ داد و پروپوزال پلاسما به رای گذاشته شد. اما این پروپوزال حاوی بندی بود که پل بین‌زنجیره‌ای ورم‌هول (Wormhole) را به عنوان ابزار واسط بین شبکه اتریوم و زنجیره BNB انتخاب کرده بود.

اما دیروز ساعاتی پس از شروع رای‌گیری، شرکت a16z، غول سرمایه‌گذاری حوزه کریپتو از تمام ۱۵ میلیون واحد UNI دارایی خود استفاده کرد تا به این پروپوزال رای منفی دهد. انگیزه a16z از این رای منفی همان موضوع استفاده از ورم‌هول در این طرح بود. این شرکت از سرمایه‌گذاران مهم پروژه LayerZero محسوب می‌شود و ترجیح می‌دهد که از این بریج به جای ورم‌هول استفاده شود.

در حال حاضر یک جنگ تمام عیار بین پلاسما و a16z بر سر این پروپوزال شکل گرفته است. جالب است بدانید پلاسما به عنوان ارائه دهنده این پروپوزال ارتباط تنگاتنگی با صرافی بایننس دارد. همان‌طور که گفته شد نتیجه این پروپوزال ۲۱ بهمن مشخص می‌شود و در حال حاضر علی‌رغم رای منفی a16z نتیجه ۵۸.۴٪ با رای مثبت ثبت شده است. یکی دیگر از نکات جالب ثبت رای مثبت رابرت لشنر بنیان‌گذار کامپوند لبز (Compound Labs) به این طرح است. برای مشاهده زنده نتایج به این لینک مراجعه کنید.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه