کریپتو

قیمت شیبا در پی شایعه راه‌اندازی شیباریوم ۳۰٪ افزایش یافت

قیمت شیبا اینو از روز پنجشنبه روند صعودی به خود گرفت و با حدود ۳۰٪ رشد تا ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار پیشروی کرد. بسیاری این موضوع را با احتمال راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم در روز ۲۵ بهمن مرتبط می‌دانند.

به گزارش Newsbtc، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) از اعضای مهم پروژه شیبااینو، در هفته گذشته به ناگهان اطلاعات بیو (bio) اکانت توییتر خود را تغییر داد. در متن این بیو آمده بود:

قبل از قرار دادن شیباریوم در جعبه‌ای قلبی شکل با کمان، به سرعت نواختن فلوت را یاد بگیرید.

اشاره کوساما به شیباریوم (پروژه لایه ۲ شیبا اینو) تحت عنوان جعبه قلبی و در پیش بودن روز ولنتاین این شایعه را به وجود آورد که بالاخره Shibarium قرار است در روز ۲۵ بهمن عرضه شود. البته کوساما مدتی بعد این اطلاعات را از بیو توییتر خود حذف کرد.

اما همزمان ارائه پستی در مورد شیباریوم در پلتفرم مدیوم از طرف بنیاد یونیفیکیشن (مسوول توسعه شیباریوم) این شایعه را تقویت کرد. در پی احتمال عرضه شیباریوم، قیمت SHIB از روز پنجشنبه رشد چشمگیری یافت و با حدود ۳۰٪ افزایش از حوالی ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار رسید.

این در حالی است که قرار بود شیباریوم در حوالی تابستان ۱۴۰۱ راه‌اندازی شود که این امر تا به امروز به تعویق افتاده است. یکی از مهم‌ترین این موانع عدم لیست شدن توکن BONE (توکن پاداش‌دهی ولیدیتورهای شیباریوم) در صرافی‌ها بوده است.
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه