بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

پیش‌بینی عملکرد بیت کوین در سال ۲۰۲۳ توسط سرمایه‌گذاران حرفه‌ای!

نیکل (Nickel)، شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال، نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران سازمانی، انتظار چه قیمتی را برای بیت کوین دارند.

 

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران سازمانی انتظار سالی قوی را برای بیت‌ کوین دارند و از افزایش ارزش این ارز دیجیتال در بلندمدت مطمئن هستند. علاوه بر این، 65 درصد از سرمایه‌گذاران سازمانی مورد بررسی موافق هستند که قیمت بیت کوین می‌تواند به 100000 دلار برسد.
نیکل (Nickel)، شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال، نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران سازمانی، انتظار چه قیمتی را برای بیت کوین دارند. در این نظرسنجی که به سفارش نیکل و توسط Pureprofile، یک شرکت تحقیقاتی، انجام شده، با 200 سرمایه‌گذار سازمانی و مدیر سرمایه‌گذاری در سراسر ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، سنگاپور، سوئیس، امارات متحده عربی و برزیل مصاحبه شده است. پاسخ‌دهندگان در مجموع حدود 2.85 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می‌کنند.
نیکل توضیح داد: «سرمایه‌گذاران حرفه‌‌ای سال قدرتمندی را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کنند و در مورد افزایش ارزش آن در بلندمدت اطمینان دارند. تقریباً نه نفر از هر 10 سرمایه‌گذار حرفه‌ای، افزایش قیمت بیت کوین در سال جاری را پیش‌بینی می‌کنند. از هر سه نفر، دو نفر توافق دارند که فقط برای سرمایه‌گذاران بلندمدت ارزش‌گذاری 100000 دلاری امکان‌پذیر است.»
آناتولی کراچیلوف، مدیرعامل نیکل، اظهار داشت: «پیش‌بینی قیمت در بازار ارزهای دیجیتال همیشه یک کار دلهره‌آور است، اما مهم‌ترین یافته در نظرسنجی ما این است که تنها ۳ درصد از سرمایه‌گذاران آینده بیت‌کوین را زیر سوال می‌برند.»

خرید ارز دیجیتال با 500 هزار تومان!

تو صرافی اکسران  میتونی فقط با 500 هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

 

منبع

بیت کوین دات کام

 

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه