کریپتو

دستیار وارن بافت، خواستار ممنوعیت بیت کوین شد

دستیار وارن بافت، خواستار ممنوعیت بیت کوین شد

مانگر باور دارد که بیت کوین و رمز ارزهای دیگر، باید به طور کامل ممنوع شوند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، چارلی مانگر، معاون شرکت هولدینگ چند ملیتی Berkshire Hathaway واقع در اوماها، در مقاله‌ی اخیرا منتشر شده در وال استریت ژورنال اذعان داشت که آمریکا، باید یک ممنوعیت کامل بر روی رمز ارزها اعمال کند.

مانگر باور دارد که رمز ارز، صرفا یک قرارداد قمار است. وی شناسایی ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار یا کامودیتی را رد کرد و از نبود محافظت از سرمایه گذاران در این صنعت، انتقاد کرد.

دستیار وارن بافت اشاره کرد که آمریکا باید با ممنوع اعلام کردن رمز ارزها، مسیر چین را دنبال کند.

همچنین، مانکر به عنوان نمونه‌ی دیگری برای منع کامل ارزهای دیجتیال، به واکنش انگلستان نسبت به رکود در ابتدای قرن هجدهم میلادی اشاره کرد.

پارلمان انگلستان، در پاسخی به یک طرح تبلیغاتی که منجر به رکود شد، هرگونه معاملات عمومی در سهام جدید را متوقف کرد. به مدت حدود 100 سال، این ممنوعیت ادامه یافت و مانگر گفت که طی این مدت، انگلستان بزرگترین کمک را به روشنگری و انقلاب صنعتی داشت و همچنین، آمریکا را تشکیل داد.

در نهایت، مانگر از آمریکا خواست تا مسیر رهبری کمونیست چین، با «نمونه‌ی عالی از تفکر غیر عادی» آن‌ها را دنبال کند و جهت جلوگیری از آسیب بیشتر به عموم افراد، ارزهای دیجیتال را ممنوع کند.

همانطور که در سایت U.today گزارش شد، مانگر یکی از سخت‌گیرترین منتقدان بیت کوین بوده است. سال گذشته، وی پیش‌بینی کرد که پرچمدار ارزهای دیجیتال، صفر خواهد شد.

در گذشته نیز، این سرمایه گذار برجسته رمز ارزها را به بیماری مسری تشبیه کرده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه