کریپتو

توییت یک کلمه‌ای مایکل بری، جامعه رمز ارزی را حیرت زده کرد

توییت یک کلمه‌ای مایکل بری، جامعه رمز ارزی را حیرت زده کرد

اخیرا مایکل بری، سرمایه گذار آمریکایی، در پلتفرم شبکه اجتماعی توییتر دیدگاه خود پیرامون وضعیت فعلی بازار را به اشتراک گذاشت.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، وی، در یک توییت یک کلمه‌ای، به سرمایه گذاران بدون هیچ اشاره‌ای به جزییات توصیه کرد تا موجودی خود را به فروش برسانند.

این هشدار مستقیم از بری، بحث و تبادل نظر گسترده‌ای در میان سرمایه گذاران و معامله‌گران در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

بسیاری از افراد مطمئن نیستند که آیا این سرمایه گذار باور دارد که روند صعودی فعلی ارزهای دیجیتال به زودی پایان خواهد یافت و اینکه آیا آن‌ها باید به توصیه‌ی وی عمل کرده و موجودی خود را لیکویید کنند، یا خیر.

هرچند، برخی از سرمایه گذاران توصیه‌ی وی را جدی نگرفتند؛ چرا که پیش‌بینی‌های بری همیشه دقیق نیستند.

بری، پزشکی که تبدیل به مدیر موسسه مالی شد، برای پیش‌بینی فروپاشی بازار املاک آمریکا، سال‌ها پیش از رخ دادن آن، شهرت پیدا کرد.

ماجرای وی، که در فیلم The Big Short به کارگردانی آدام مک‌کی در سال 2015 به نمایش گذاشته شد، سبک سرمایه گذاری منحصر به فرد وی و پایبندی تزلزل ناپذیر به باور و تفکر خود در مواجهه با مخالفت‌ها، را نشان می‌دهد.

بری، کسی که در سال 2000 صندوق Scion Capital را بنیان‌گذاری کرد، با استراتژی‌های سرمایه گذاری نامتعارف خود شناخه میشد. این سرمایه گذار امکان شناسایی قیمت گذاری اشتباه بازار را داشت و حاضر بود در برابر اجماع، شرطبندی‌های بزرگی انجام دهد.

امروز، بری به سرمایه گذاری و مدیریت پول ادامه می‌دهد، اما وی از انظار عمومی فاصله گرفته است.

وی هنوز یکی از جالب‌ترین و مرموزترین اشخاص در بازارهای مالی به شمار می‌رود و با تفکرات خارج از چارچوب خود، اعتبار کسب کرده است. توییت‌های وی در زمینه رمز ارزها، همیشه توجه زیادی به خود جلب می‌کنند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه