کریپتو

چه اتفاقی منجر به افت قیمت لیدو شد؟

چه اتفاقی منجر به افت قیمت لیدو شد؟

Jump Trading در حال ارسال مقادیر بزرگ لیدو به صرافی بایننس است؛ امری که می‌تواند دلیل افت قیمت اخیر باشد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، عملکرد قیمتی لیدو طی ریکاوری فعلی بازار شگفت انگیز بوده است؛ چرا که این دارایی در اوج محلی خود، حدود 200 درصد رشد کرده است و یکی از بزرگترین رشدها در بازار را به نمایش گذاشته است. هرچند، این وضعیت به سرعت در حال تغییر است و اقدامات انجام شده توسط گروهی از معامله‌گران، نشانگر دست داشتن آن‌ها در حرکات اخیر لیدو در بازار است.

طی چند روز گذشته، مشخص شده است که موسسه Jump Trading، یک موسسه معاملاتی برجسته، در حال انتقال مقادیر بزرگی از لیدو به صرافی بایننس بوده است. این انتقال‌ها به شدت قیمت لیدو را تحت تاثیر گذاشته‌اند؛ چرا که ارزش این توکن به دنبال اولین انتقال، حدود 10 درصد و پس از دومین انتقال، حدود 5 درصد افت پیدا کرد.

شایان ذکر است که Jump Trading نقش برجسته‌ای در بازار ارزهای دیجیتال دارد و هرگونه حرکت انجام شده توسط این شرکت، می‌تواند تاثیر چشم‌گیری بر ارزش رمز ارزها بر جای بگذارد. احتمالا انتقال لیدو به بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمز ارزی، منجر به فشار فروش شده است که نتیجه‌ی آن، به شکل افت در قیمت لیدو پدید آمد.

جابه‌جایی‌های لیدو، معمولا به عنوان هدایتگر روند بازار رمز ارزها قلمداد نمی‌شوند، اما اطلاعات ارزشمندی به سرمایه گذاران پیرامون وضعیت استیک اتریوم ارائه می‌دهند. ارزش لیدو، به طور مستقیم با مقدار اتریوم استیک شده بر روی شبکه ارتباط دارد.

از آنجایی که اتریوم بیشتری استیک شده است، میزان توجه به لیدو افزایش می‌یابد و بسیاری از سرمایه گذاران، Lido Finance را به عنوان روش حفظ نقدینگی، همزمان با حفظ اتریوم در قراردادهای هوشمند خود، انتخاب می‌کنند.

اخیرا لیدو افت قیمت را تجربه کرد و پایین‌تر از میانگین حرکتی 21 روزه‌ی خود، که معمولا برای سنجش قدرت روند استفاده می‌شود، رسید. این اتفاق، تغییر در روند استیک، که از ابتدای سال صعودی بوده است، را نشان می‌دهد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه