کریپتو

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

هکرها دوباره در تلاش برای استفاده از دارایی سرقت شده هستند، اما اکنون بخشی از آن می‌تواند بازگردانده شود.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، داده‌های ارائه شده توسط ZachXBT نشان می‌دهند که بار دیگر، دارایی سرقت شده از بریج بدنام Harmony در حال انتقال است. بنا به دیدگاه این تحلیل‌گر، پلتفرم DPRK به تازگی حدود 18 میلیون دلار اتریوم از هک را پولشویی کرده است. خوشبختانه، ممکن است بخشی از این دارایی توسط صرافی‌های متمرکز مسدود شود.

بنا به داده‌های آن چین ارائه شده توسط Zach، دو آدرس اصلی وجود دارند که به طور مداوم در حال پولشویی دارایی و ارسال آن‌ها به حداقل 6 صرافی رمز ارز بوده‌اند. ممکن است بخشی از این دارایی مسدود شود؛ چرا که این پلتفرم ردیاب آن چین، به طور مستقیم با پلتفرم‌های معاملاتی مذکور تماس داشته است.

اگر این دارایی مسدود شود، فرصتی ارزشمند برای سرمایه گذاران به دست می‌آید تا بتوانند بخشی از پول خود را بازگردانند؛ چرا که هکرها و پولشویان، امکان انتقال دارایی را نخواهند داشت. خوشبختانه، چنین رقم بزرگی، حتی با وجود تقسیم شدن میان 6 صرافی، از چشم‌ها پنهان نخواهد ماند و به احتمال زیاد در بخشی از روند نقد شدن، مسدود خواهد شد.

علاوه بر آن، Zach آدرسی دیگر به اشتراک گذاشت که شامل 5974 اتریوم بود. این رقم، مجموع رقم پولشویی شده در ساعات گذشته توسط DPRK را به حدود 27 میلیون دلار می‌رساند.

در میانه سال 2022، گروه ناشناسی از هکرها از یک نقص امنیتی در بریج Horizon هارمونی استفاده کردند و حدود 100 میلیون دلار رمز ارز به سرقت بردند. تیم رسمی هارمونی، بلافاصله با مراجع دولتی و کارشناسان تماس گرفت تا از انتقال دارایی به صرافی‌های متمرکز جلوگیری کنند.

افزایش فعالیت هکرها می‌تواند بر اثر عملکرد مثبت بازار ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم، که از آغاز روند مثبت در بازار حدود 25 درصد رشد پیدا کرده است، شکل گرفته باشد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه