کریپتو

دو عامل مهمی که بازگشت صعودی شیبا را نوید می‌دهند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) اخیراً کاهش قابل‌توجهی داشته است، اما در این میان نشانه‌هایی هم وجود دارند که از احتمال افزایش قیمت این رمزارز در روزهای آینده خبر می‌دهند. به گفته کارشناسان، با کاهش قیمت شیبا، حجم معاملات نیز کاهش یافته که ممکن است نشان‌دهنده برگشت قریب‌الوقوع قیمت باشد. علاوه بر این، افزایش فعالیت شبکه هم می‌تواند تأثیر مثبتی بر قیمت این ارز دیجیتال بگذارد.
یکی از عواملی که می‌تواند نشان‌دهنده بازگشت بالقوه قیمت شیبا باشد، کاهش حجم معاملات است. کاهش حجم در طول یک افت قیمتی اغلب به عنوان یک شاخص صعودی در نظر گرفته می‌شود؛ چون نشان می‌دهد که فشار فروش در حال کاهش است و ممکن است فروشنده‌های کمتری در بازار باقی مانده باشند. اگر قیمت شیبا بتواند تثبیت شود و با حجم معاملات کمتر شروع به افزایش کند، نشان می‌دهد که این رمزارز برای یک رالی بهبود آماده می‌شود.
یکی دیگر از نشانه‌های مثبت برای قیمت شیبا، افزایش اخیر در فعالیت‌های شبکه است. این افزایش فعالیت برای همه طرف‌های درگیر با اکوسیستم شیبا مفید است. با تعامل بیشتر کاربران با شبکه، افزایشی مشابه در استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) مربوط به شیبا وجود خواهد داشت. علاوه بر این، افزایش فعالیت شبکه منجر به افزایش حجم توکن‌سوزی و در نتیجه، کاهش عرضه توکن‌های SHIB در گردش نیز می‌شود. این عامل هم در نهایت می‌تواند منجر به افزایش تقاضا برای شیبا و افزایش قیمت آن شود.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!
ثبت نام


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه