بازارهای مالیتکنیکالکریپتو

تحلیل تکنیکال قیمت EOS؛ ایاس از ۲۵ فروردین ماشین مجازی اتریوم را پشتیبانی می‌کند

 قرار است در هفته‌های آینده آپدیت‌های جالبی در شبکه ایاس (Eos) صورت پذیرد که مهم‌ترین آن‌ها انطباق‌پذیری این شبکه با ماشین مجازی اتریوم (EVM) خواهد بود. این عوامل فاندامنتال باعث شکل‌گیری نشانه‌های مثبتی در نمودار قیمت EOS شده است.

به گزارش  اکسران  و به نقل از کوین دسک، بنیاد ایاس اعلام کرد به کارگیری ماشین مجازی اتریوم در ایاس در تاریخ ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) اتفاق خواهد افتاد و بروزرسانی‌های مختلفی در هفته‌ها و ماه‌های آتی در این شبکه بلاکچینی انجام خواهد شد. یوس لا رز (Yves La Rose)، مدیرعامل بنیاد ایاس هفته گذشته در توییتی ادغام عملکرد شبکه ایاس با ماشین مجازی اتریوم را به نفع توسعه‌دهندگان به زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی خواند و در این رابطه نوشت:

با بیش از ۸۰۰ مبادله در ثانیه، ماشین مجازی اتریوم شبکه ایاس سریع‌ترین ماشین مجازی خواهد بود؛ ۳ برابر سریع‌تر از سولانا و بی‌ان‌بی چین و ۲۵ برابر سریع‌تر از آوالانچ.

بنیاد ایاس در ماه ژانویه در پستی وبلاگی در رابطه با ماشین مجازی اتریوم در این شبکه نوشت:

سازگاری با ماشین مجازی اتریوم برای پتانسیل شبکه ایاس، نه تنها از بُعد فنی بلکه از بُعد تجاری نیز ضروری است. در نهایت، مهم است که توسعه‌دهندگان سالیدیتی و کاربران بیشتری را به سمت اکوسیستم ایاس سوق بهیم و راه‌اندازی ماشین مجازی اتریوم، پلی عالی برای این کار است.

بروزرسانی‌های مختلف در شبکه ایاس، برنامه‌های مربوط به کمک مالی پروژه‌ها و تعامل‌پذیری با سایر بلاکچین‌ها می‌تواند در نهایت به افزایش قیمت توکن EOS و ارزش قفل‌شده در این شبکه بلاکچینی (TVL) منجر شود.

تحلیل تکنیکال قیمت ایاس

قیمت ایاس در تاریخ ۳ مارس (۱۲ اسفند) از مقاومت کلیدی ۱.۲۶ دلاری بالاتر رفت با این حال خریداران نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند. البته، عدم ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در حوالی ۱.۱۷ دلار نشانه مثبتی محسوب می‌شود.

نمودار قیمت ایاس تایم فریم روزانه منبع: تریدینگ ویو
نمودار قیمت ایاس تایم فریم روزانه منبع: تریدینگ ویو

شیب صعودی تدریجی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت نشان‌دهنده قدرت خریداران است. در حال حاضر، ایاس یک الگوی کف گرد (rounding bottom) تشکیل داده است که در صورتی که قیمت از محدوده مقاومتی ۱.۲۶ تا ۱.۳۴ دلار فراتر برود، تکمیل خواهد شد. هدف این الگوی تکنیکال محدوده ۱.۷۴ دلاری است.

در صورت نزولی شدن روند حمایت ۱.۱۰ دلاری همتراز با میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه باید حفظ شود. خریداران از ۸ ژانویه (۱۸ دی) به بعد اجازه سقوط قیمت به زیر این حمایت کلیدی را ندادند و بنابراین، در صورت شکسته شدن آن احتمالا فشار فروش تسریع خواهد شد. دو حمایت کلیدی بعدی به ترتیب ۱ و ۰.۹۳ دلار هستند.

نمودار قیمت ایاس تایم فریم ۴ ساعته منبع: تریدینگ ویو

در تایم فریم ۴ ساعته، علیرغم ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ دوره‌ای، خریداران اجازه سقوط بیشتر به سمت میانگین متحرک ساده ۵۰ دوره‌ای را نداده‌اند. این نشان می‌دهد ایاس در سطوح قیمتی پایین، همچنان برای خریداران جذاب است. در صورت افزایش قیمت ایاس به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ دوره‌ای، خریداران دوباره برای فتح مقاومت ۱.۲۶ دلاری تلاش خواهند کرد. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، قیمت ممکن است تا ۱.۳۴ دلار افزایش یابد.

در سمت مقابل، در صورت کاهش قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، پیش‌بینی صعودی بی‌اعتبار شده و احتمالا شاهد کاهش تا ۱.۱۱ دلار خواهیم بود.

 

از طرح عیدانه اکسران جا نمونی!

با ثبت نام در صرافی اکسران 200 هزار تومن جایزه بگیرید!

ثبت نام

 

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه