کریپتو

131 میلیارد شیبا توسط یک نهنگ خریداری شد

131 میلیارد شیبا توسط یک نهنگ خریداری شد

با وجود نزدیکی قیمت به بازگشت، 131 میلیارد SHIB توسط یک نهنگ اتریوم خریداری شد.به گزارش زوم ارز، پلتفرم ردیاب داده‌های رمز ارزی WhaleStats گزارش کرد که یک نهنگ اتریوم که در رتبه‌ی 254 در میان نهنگ‌های ردیابی شده قرار دارد رقم هنگفت 131 میلیارد شیبا معادل حدود 1.5 میلیون دلار را طی یک تراکنش خریداری کرده است.با وجود سودآوری شیبا در طی هفته، یک نهنگ اتریوم با نام BlueWhale0068 نیز حدود 92 میلیارد شیبا معادل حدود 1.1 میلیون دلار خریداری کرد.

شیبا هنوز بیشترین میزان موجودی را در میان صد نهنگ برتر اتریوم دارد؛ آماری که نشانگر تمایل نهنگ‌ها به شیبا است.

بنا به داده‌های پلتفرم WhaleStats، تعداد 5000 نهنگ برتر اتریوم رقم چشم‌گیر 606 میلیون دلار شیبا هولد می‌کنند. ممکن است نزدیکی به عرضه‌ی پروتکل لایه2 Shibarium بر احساسات نهنگ‌ها نسبت به شیبا تاثیرگذار بوده باشد.

شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا، در توییت اخیر خود به انجام یک وظیفه اشاره کرد. وی لینکی از آهنگ La Vedo Nera اثر Duenuno در توییتر به اشتراک گذاشت و گفت: این آهنگ را در حال انجام کارها روی تکرار گذاشته‌ایم.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به دنبال افت دیده شده در بازار رمز ارزها در روز سوم مارس با وجود اتفاقات پیرامون بانک Silvergate، شیبا به حمایت روزانه‌ی کلیدی MA 200 در سطح 0.00001092 رسید و از آن سطح، بازگشت قیمتی را تجربه کرد.

از آنجایی که خریداران تلاش می‌کنند تا بالاتر از این سطح ورود کنند، شیبا در سطحی بسیار بالاتر از این حمایت قرار دارد. در لحظه‌ نگارش این خبر شیبا با کمی افت در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 0.00001129 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه