کریپتو

MetaMask از ابزار جدید رونمایی کرد

MetaMask از ابزار جدید رونمایی کرد

MetaMask ابزار SDK خود برای توسعه‌دهندگان بازی‌ها را راه‌اندازی کرد.به گزارش زوم ارز، کیف پول ارز دیجیتال بر پایه اتریوم MetaMask از راه‌اندازی MetaMask SDK در راستای میزبانی از پروتکل‌های گیمینگ بیشتر در اکوسیستم وب3 خبر داد. MetaMask در حساب توییتر رسمی خود گفت که این ابزار جدید در فروشگاه Unity در دسترس قرار خواهد گرفت و به توسعه‌دهندگان بازی‌ها مجوز اتصال بازی‌های خود را خواهد داد. این امر امکان تعامل با ویژگی‌های وب3 در خود بازی را برای کاربران فراهم می‌آورد.

شرکت MetaMask کیف پول پیشتاز در اکوسیستم رمز ارز بوده است و برای بسیاری از فعالیت‌های دیفای و NFT اتریوم به عنوان ابزار برتر برشمرده می‌شود.

MetaMask گفت که SDK را طراحی کرده است چرا که شاهد رشد اکوسیستم گیمینگ وب3 به شکل بسیار پراکنده و کندی بوده است. به همین دلیل، نیاز به یک کیف پول سازگار وجود داشت که بتواند در برابر مقیاس رشد مقاومت کند.

این کیف پول رمز ارزی گفت که جهت سرعت بخشیدن به MetaMask SDK مبلغ 100000 دلار به توسعه‌دهندگان پیشنهاد داده است تا بازی‌های خود را به این ابزار جدید انتقال دهند. MetaMask اذعان کرد که دسترسی به این برنامه با نام Early Web3 Developer Program از طریق اپلیکیشنی فراهم خواهد شد که فرصت‌های دیگری را برای شرکت‌کنندگان فراهم خواهد آورد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

MetaMask از زمان عرضه در سال 2016 یکی از نیروهای برجسته در رشد اکوسیستم دیفای بوده است. این کیف پول علاوه بر ایفای نقش به عنوان یکی از اولین ابزارها برای محافظت شخصی از دارایی توسط کاربران وب3، در شناسایی بسیاری ازکلاهبرداری‌ها و هک‌های واضح در این حوزه نیز کمک کرده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه