کریپتو

فوجیتسو، میتسوبیشی و ۸ شرکت دیگر برای توسعه «منطقه اقتصادی متاورس ژاپن» همکاری می‌کنند

تعدادی از شرکت‌های بزرگ ژاپنی برای فراهم نمودن زیرساخت لازم برای توسعه یک متاورس باز در حال همکاری هستند. به گفته این شرکت‌ها، این همکاری به منظور پیش‌برد استراتژی ژاپن در توسعه و به کارگیری وب ۳.۰ صورت گرفته است.

به گزارش کوین دسک، شرکت خدمات فناوری اطلاعات فوجیتسو در بیانیه مطبوعاتی از همکاری با ۹ شرکت دیگر از جمله میتسوبیشی، تولیدکننده مطرح خودرو و بانک جهانی میزوهو برای ایجاد متاورسی با نام Ryugukoku برای توسعه «منطقه اقتصادی متاورس ژاپن» خبر داد.

بر اساس این بیانیه مطبوعاتی، هدف از چنین اتحاد متاورسی کمک به فراهم نمودن چارچوبی برای شرکت‌ها برای بازاریابی در حوزه نسل سوم وب، اصلاح کار و ابتکارات در رابطه با تجارب مصرف‌کنندگان است. متاورس Ryugukoku در حقیقت نقش یک دنیای مجازی را در اتصال کاربران به خدمات مختلف وب ۳.۰ که توسط شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی ارائه شده است ایفا خواهد کرد.

متاورس ژاپنی Ryugukoku از ویژگی با نام «Auto-Learning Avatars» استفاده خواهد کرد. این ویژگی، با جمع‌آوری اطلاعات کاربران کمک می‌کند تا تجربه متاورسی شخصی‌سازی‌ شده‌ای به هر کاربر ارائه شود. ویژگی «Pegasus World Kit» در این پروژه برای ساخت بازی ارائه شده و قابلیت «Multi-Magic Passport» روش‌های شناسایی و پرداخت را برای تسهیل تعامل‌پذیری در فضای متاورس فراهم می‌کند.

کشور ژاپن در سالیان اخیر برای استفاده از نسل سوم وب تلاش کرده است. فومیو کیشیا نخست وزیر ژاپن در ماه اکتبر از سرمایه‌گذاری این کشور در خدمات تحول دیجیتال از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس خبر داد. وزارت دیجیتال ژاپن نیز در ماه نوامبر از برنامه‌های خود برای ایجاد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) برای کمک به سازمان‌های دولتی برای ورود به وب ۳.۰ سخن گفت.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه