کریپتو

تن‌سنت غول چینی خدمات ابری، با انکر، آوالانچ، سویی و اسکرول قرارداد همکاری امضا کرد

کمپانی چینی تن‌سنت کلاود (Tencent Cloud) از همکاری استراتژیک خود با شرکت‌های مطرح صنعت ارز دیجیتال برای حمایت از توسعه اکوسیستم نسل سوم وب خبر داد. در میان این همکاری‌ها، نام شرکت‌های انکر (Ankr)، آوالانچ (Avalanche)، اسکرول (Scroll) و سویی (Sui) به چشم می‌خورد.

به نقل از کریپتوپوتیتو، بر اساس بیانیه رسمی منتشر شده توسط این شرکت که یکی از زیرمجموعه‌های غول چینی عرصه فناوری یعنی تن‌سنت (Tencent) است، هدف از همکاری‌های اخیر ایجاد روابط نزدیک با شرکت‌های مطرح در صنعت رمزارز و کمک به توسعه‌دهندگان برای تسریع پذیرش وب ۳.۰ است.

پوشو یونگ (Poshu Yeung)، معاون ارشد بین‌المللی شرکت تن‌سنت کلاود خاطرنشان کرد این شرکت مشتاق است تا در راستای تحقق اینترنت جدید که در آن «همگرایی فراگیر» اقتصاد فیزیکی و دیجیتال را یکی می‌کند، گام بردارد. یونگ در ادامه گفت:

با توجه به اینکه کسب‌و‌کارهای بیشتری در حال حاضر به کشف و مطابقت با آینده دیجیتال تمایل دارند، آماده‌ایم تا از تجربه فنی چندین ساله خود در زمینه بازی، صداسازی و ساخت ویدیو برای ارائه پشتیبانی قوی برای وب ۳.۰ استفاده و با شرکت‌های بزرگ این صنعت برای ایجاد تجربه‌ای همه جانبه و پرورش اکوسیستم نسل سوم وب همکاری کنیم.

شرکت تست‌نت کلاود معتقد است می‌تواند نقش مهمی را در رسیدگی به الزامات و تقاضاهای رو به رشد در دنیای در حال تکامل وب ۳.۰ ایفا کند. همچنین این شرکت انتظار دارد در آینده با همکاری با شرکت‌های بزرگ جهان، از زیرساخت‌های با کیفیت و فناوری‌های ابری خود را در این مسیر استفاده کند.

هدف تن‌سنت ترویج رشد و توسعه پایدار اکوسیستم وب ۳.۰ است. این شرکت همچنین قصد دارد به استارتاپ‌ها و توسعه‌دهندگان کمک کند تا پیشرفت‌های جدید را در پروژه‌های خود به کار گیرند. همچنین این کمپانی چینی به دنبال آن است تا توسعه‌دهندگان را در زمینه امنیت، ذخیره‌سازی، مدیریت هویت، میان‌افزار، ابزارهای توسعه و داده و تحلیل آنها یاری کند. به این ترتیب، تن‌سنت به توسعه‌دهندگان اعتبارهایی را برای سرویس‌های ابری اعطا کرده و برای آنها کارگاه‌های بازاریابی و فرصت‌های تبلیغاتی ارائه خواهد کرد.

بر اساس بیانیه تن‌سنت، استارتاپ‌ها و توسعه‌دهندگان برگزیده در نهایت فرصت همکاری مشترک با این شرکت و سایر شرکت‌های بزرگ را به دست خواهند آورد.

همکاری‌های استراتژیک تن‌سنت

تن‌سنت از همکاری‌های اخیر خود امروز در اجلاسی در سنگاپور رونمایی کرد. در این اجلاس، شرکت تن‌سنت کلاود یک تفاهم‌نامه با شرکت انکر، ارائه‌دهنده زیرساخت وب ۳.۰ امضا کرد. به دنبال این تفاهم‌نامه، این دو شرکت به طور مشترک مجموعه کاملی از خدمات مربوط به API بلاکچین را برای ارائه شبکه‌ای جهانی از نودهای RPC برای توسعه‌دهندگان وب ۳.۰ ارائه خواهند کرد.

شرکت انکر چندی پیش به گزارش میهن بلاکچین یک قرارداد همکاری مشابه با مایکروسافت ازور امضا کرده بود. به این ترتیب به نظر می‌رسد انکر با امضای قرارداد باغول شرقی خدمات ابری، در حال تکمیل پوشش خدمات زیرساختی خود است.

شرکت تن‌سنت کلاود همچنین با شرکت آوالانچ، شرکت اسکرول (توسعه‌دهنده رول‌آپ‌های دانش صفر سازگار با شبکه اتریوم) و همچنین بلاکچین لایه ۱ سویی قرارداد همکاری امضا کرده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه