کریپتو

تسهیل سرمایه‌گذاری: کوینکس برنامه سرمایه‌گذاری خودکار را برای کمک به کسب سود کاربران راه‌اندازی می‌کند

تسهیل سرمایه‌گذاری: کوینکس برنامه سرمایه‌گذاری خودکار را برای کمک به کسب سود کاربران راه‌اندازی می‌کند

استراتژی‌های معاملاتی بازار کریپتو عمدتاً مبتنی بر تحلیل، برنامه‌های از پیش تعیین شده، یا رفتارهای معاملاتی هستند. سرمایه‌گذاران به کمک این استراتژی‌ها می‌توانند با خرید/فروش کریپتوها در بازارهای بلند/کوتاه مدت سود کسب کنند. برخی استراتژی‌های معاملاتی رایج سرمایه‌گذاری خودکار، شبکه اسپات، و شبکه آتی هستند. استراتژی‌های معاملاتی کریپتو معمولا از کاربران می‌خواهند پارامترهای مربوطه نظیر میزان سرمایه‌گذاری، قوانین مدیریت صندوق، نقاط ورود/خروج و غیره را تعیین کنند. استراتژی‌های معاملاتی بالغ و مؤثر برای سرمایه‌گذاران اهمیتی حیاتی دارند، زیرا کمکشان می‌کنند بهره کاملی از نوسانات بازار ببرند، به راحتی روی کریپتوها سرمایه‌گذاری کنند، بازده سرمایه‌گذاری‌شان را بیشینه کنند، و ضررشان را کمینه کنند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی جهانی کریپتوی کوینکس بخش [معاملات استراتژیک] و کارکرد [برنامه سرمایه‌گذاری خودکار] را 16 فوریه 2023 راه‌اندازی کرد و کاربرانش اکنون می‌توانند استراتژی‌های معاملاتی سرمایه‌گذاری های خودکارشان را  ایجاد کنند؛ یکی از نتایج این برنامه تسهیل سرمایه‌گذاری در کریپتو می باشد.

برنامه سرمایه‌گذاری خودکار کوینکس یک استراتژی معاملاتی کریپتو با هدف تسهیل سرمایه‌گذاری در کریپتو و کمک به کاربران برای انباشت خودکار دارایی‌های کریپتو از طریق سرمایه‌گذاری مبالغی از پیش تعیین شده در چرخه‌های زمانی تکرارشونده است. برجسته‌ترین ویژگی این کارکرد جدید توانایی کاربران در انتخاب آسان یک استراتژی معاملاتی مناسب و کسب سود با سرمایه‌گذاری‌های منظم مقادیری معین در زمان های از پیش تعریف شده روی کریپتو است. کاربران در این روش دیگر نگران زمان‌بندی سرمایه‌گذاریشان نخواهند بود.

در ادامه برخی مزایای برنامه سرمایه‌گذاری خودکار کوینکس به طور خلاصه بیان شده است.

  1. جمع اوری و افزایش منظم دارایی ها

به مقدار زیادی پول نیاز ندارید؛ از دارایی‌های راکدتان برای خرید کریپتوها در قالب برنامه سرمایه‌گذاری خودکار استفاده می‌کنید و با سرمایه‌گذاری‌های منظم و ثابت ثروت قابل‌توجهی به دست خواهید آورد.

  1. تنوع بخشی به سبد سرمایه‌گذاری و پراکندگی ریسک

کلید سرمایه‌گذاری موفق «خرید در قیمت کم و فروش در قیمت بالا» است؛ یعنی تشخیص بهترین زمان برای خرید و فروش و کسب سود. برنامه سرمایه‌گذاری خودکار شامل سرمایه‌گذاری روی دارایی‌ها در زمان های مختلف با قیمت های مختلف است. این سرمایه‌گذاری های کوچک ولی مکرر به کاهش میانگین قیمت خرید و پراکندگی ریسک کمک میکنند.

  1. نداشتن دغدغه درباره زمان سرمایه‌گذاری

برنامه سرمایه‌گذاری خودکار در سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت منجر به کاهش میانگین قیمت و پراکندگی ریسک می‌شود: نیازی به تجزیه و تحلیل نقطه ورود، محاسبه قیمت خرید، یا اصلاح تصمیمات سرمایه‌گذاری بلندمدت در مواجهه با نوسانات کوتاه مدت بازار ندارید.

  1. برداشت خودکار، ساده و راحت

سیستم صرافی، پس از ایجاد برنامه سرمایه‌گذاری خودکار، خودش به طور خودکار مبلغ سرمایه‌گذاری را از حساب اسپاتتان برداشت می‌کند و سفارشات را بر اساس میزان و چرخه از پیش تعیین شده سرمایه‌گذاری‌هایتان ارسال می‌کند. لازم نیست کار دیگری انجام دهید. در نتیجه، سرمایه‌گذاری آسان‌تر می‌شود.

حال چگونه می‌توان یک برنامه سرمایه‌گذاری خودکار ایجاد کرد؟

مرحله 1: وارد حساب کاربری‌تان در وب‌سایت رسمی کوینکس شوید (https://www.coinex.com/) و روی گزینه [مالی] و سپس [معاملات استراتژیک] در بالای نوار پیمایش کلیک کنید.

مرحله 2: در صفحه معاملات استراتژیک به قسمت [برنامه سرمایه‌گذاری خودکار] بروید و روی [ایجاد استراتژی] کلیک کنید.

مرحله 3: بازار مورد نظر برای ایجاد این استراتژی، چرخه بازگشت سرمایه‌گذاری‌ها، زمان تکرار سرمایه‌گذاری‌ها، میزان سرمایه‌گذاری در هر چرخه، و سایر پارامترها را تعیین کنید؛ پس از تایید ایجاد، برنامه سرمایه‌گذاری خودکار با موفقیت ایجاد می‌شود.

کاربران باید بدانند که این برنامه از حساب اسپاتتان وجوهی را برداشت می‌کند. در نتیجه، حسابتان باید موجودی کافی داشته باشد. بعلاوه، حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در این برنامه 1 تتر است و حداکثر مقدارش برای کریپتوهای مختلف متفاوت است (برای آگاهی از رقم دقیقش به صفحه وب خاص این برنامه مراجعه کنید). بعلاوه، نتیجه تراکنش این برنامه خودکار به عمق بازار بستگی دارد؛ کوینکس طی فرآیند سرمایه‌گذاری فقط کارمزد معاملات را با نرخ بازار اسپات دریافت می‌کند و هیچ کارمزد دیگری را دریافت نمی‌کند.

کاربران کوینکس می‌توانند از استراتژی‌های معاملاتی متعددی نظیر برنامه سرمایه‌گذاری خودکار و شبکه اسپات استفاده کنند. در نتیجه، کاربران بیشتری می‌توانند از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری همه‌کاره استفاده کنند. البته، هر کاربر کوینکس حداکثر می‌تواند ۲۰ استراتژی معاملاتی موثر (از جمله استراتژی های معلق) ایجاد کند. برنامه سرمایه‌گذاری خودکار یک استراتژی سرمایه‌گذاری بلندمدت است و برای مقابله با ریسک‌های بالقوه مناسب نیست. بنابراین، کاربران باید ریسک‌های بالقوه را قبل از استفاده از برنامه سرمایه‌گذاری خودکار لحاظ کنند. جدای از آن، کوینکس رسما راه‌اندازی کارکرد شبکه اسپات و شبکه فیوچرز را برای مشارکت کاربرانش در معاملات کوانتی اعلام کرده است.

منبع: CoinEx 


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه