کریپتو

رودمپ فلوکی برای سال 2023 منتشر شد

رودمپ فلوکی برای سال 2023 منتشر شد

فلوکی رودمپ بلندپروازانه‌ی خود برای سال جاری را رونمایی کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، فلوکی، پروژه‌ی رمز ارزی با انگیزه‌ای بسیار بالا برای موفقیت، از رودمپ خود برای سال 2023 پرده‌برداری و مسیر شفاف پیش رو را برای جامعه‌ی فلوکی مشخص کرده است.

این رودمپ جهت‌گیری شفاف برای ماموریت‌های این پروژه را ارائه می‌دهد و با هدف اطلاع‌رسانی به جامعه‌ی فلوکی پیرامون پیشرفت آن در طی سال جاری طراحی شده است.

برنامه‌های این پروژه شامل اقداماتی کامل از جمله راه‌‎اندازی فروشگاه محصولات طرفداری و همکاری با Binance Pay برای پرداخت‌های رمز ارزی، همراه با مراحل آتی با راه‌اندازی برنامه‌ی استیک بومی، بازطراحی پروتکل FlokiFi و عرضه‌ی کارت اعتباری فلوکی می‌شوند.

فاز چهارم شاهد عرضه‌ی بازی متاورسی Valhalla خواهد بود. رودمپ فلوکی بر شفافیت و عزم این پروژه جهت رقابت با رمز ارزهای دیگر همچون شیبا تاکید دارد.

تیم فلوکی خاطرنشان کرد که فازهای این رودمپ انعطاف‌پذیر هستند و لزوما طی زمان‌بندی‌هایی مشخص اجرا نخواهند شد.

این پروژه ادعا می‌کند که تمرکز آن بر روی ابتکارات و شفافیت، آن را از بازار رمز ارزی جدا می‌سازد و عزم آن در تبدیل شدن به یکی از مهره‌های کلیدی در این حوزه با به چالش کشیدن رقبایی مانند شیبا به نمایش می‌گذارد.

همانطور که پیش‌تر گزارش شد اخیرا این میم کوین محبوب پس از لیست شدن در صرافی کوکوین شاهد رشد قیمت محسوسی بود. همچنین، توییت ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، شامل تصویری از سگ شیبا وی با نام فلوکی نیز منجر به افزایش قیمت آن شد.

در روزهای پایانی ماه ژانویه، قیمت این توکن پس از اینکه سازمان خودمختار غیرمتمرکز فلوکی به طرح پیشنهادی حذف دائمی 4.97 تریلیارد فلوکی از چرخه رای مثبت داد، بیش از 50 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه