کریپتو

راه یافتن توکن مرکزی Shibarium به صد رمز ارز برتر

راه یافتن توکن مرکزی Shibarium به صد رمز ارز برتر

از چند روز پیش تاکنون، بون روند صعودی پایداری را حفظ کرده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، توکن اصلی پروتکل لایه2 Shibarium و مدیریت اکوسیستم شیبا، بون، طی اتفاقی تاریخی به 100 رمز ارز برتر بازار راه یافت.

بنا به حساب توییتر BoneShibaSwap که بر روی بون تمرکز دارد، این اتفاق برای نخستین بار رخ داده است. با توجه به داده‌های سایت گردآورنده‌ی CoinMarketCap در حال حاضر بون با ارزش بازار حدود 424 میلیون دلار، رتبه‌ی 99 را از آن خود ساخته است.

از روزهای پایان هفته بون روند صعودی پایداری را حفظ کرده و نشانه‌های مثبت مرتبط با عرضه‌ی نسخه بتا Shibarium را دنبال کرده است.

در روزهای آغازین هفته شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا، به عرضه‌ی قریب‌الوقوع این پروتکل لایه2 بسیار مورد انتظار اشاره کرد. همچنین وی مطالبی را در ارتباط با این پروتکل منتشر کرد. اخیرا این توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا بیو توییتر خود را با عبارت “On 🔥 & on schedule” به‌روزرسانی کرد.

در لحظه‌ی نگارش این خبر بون پس از رسیدن به اوج روزانه در سطح 1.96 دلار، با رشدی 8.69 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 1.84 دلار قرار دارد.

طی هفته‌های گذشته بون در نتیجه‌ی اخبار عرضه‌ی Shibarium توجه زیادی به خود جلب کرده و در چند صرافی لیست شده است. همانطور که پیش‌تر گزارش شد، اخیرا صرافی‌های برجسته‌ی XT.com و Bitget بون را لیست کردند.

همانطور که می‌دانید بون توکن بومی مورد استفاده جهت پرداخت هزینه‌ی کارمزد و پاداش اعتبارسنج‌ها بر روی پروتکل Shibarium است. 20 میلیون کوین از این رمز ارز برای این منظور در نظر گرفته شده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه