کریپتو

سیگنال صعودی مهم پس از 1 سال برای بیت کوین پدید آمد

سیگنال صعودی مهم پس از 1 سال برای بیت کوین پدید آمد

بیت کوین پس از شکست 25000 دلار سیگنال مهمی از خود نشان داده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، بیت کوین یک سیگنال صعودی مهم از خود به نمایش گذاشته است که از بیش از 1 سال گذشته تاکنون دیده نشده است. ابزار تحلیل تکنیکال BTC Guppy برای نخستین بار طی بیش از 12 ماه برگردانده شده است. این امر می‌تواند نشان دهد که این رمز ارز آماده‌ی یک حرکت صعودی محسوس است.

Guppy که به عنوان اندیکاتور MMA نیز شناخته می‌شود جهت شناسایی روندها در بازار استفاده می‌شود. این ابزار از چند شاخص moving average استفاده می‌کند تا به معامله‌گران کمک کند جهت یک روند و قدرت آن را تشخیص دهند. شاخص‌های Moving average کوتاه‌مدت‌تر معمولا نسبت به تغییرات قیمتی حساس‌ترند، درحالی که شاخص‌های بلندمدت‌تر از این دسته پایداری بیشتری دارند.

زمانی که moving average کوتاه‌مدت به زیر شاخص moving average بلندمدت برخورد می‌کند، می‌تواند سیگنال صعودی داشته باشد.

چرخش اخیر Guppy می‌تواند اندیکاتوری قوی برای روند صعودی باشد. در یک‌سال گذشته این نخستین باری است که شاخص moving average کوتاه‌مدت پایین‌تر از اندیکاتور بلندمدت از این نوع قرار گرفته است. این اتفاق می‌تواند نشان دهد که در آینده‌ی نزدیک بیت کوین رشد چشم‌گیری را تجربه خواهد کرد.

طی چند هفته‌ی اخیر عملکرد قیمتی بیت کوین نسبتا قوی بوده است. اکنون طلای دیجیتال در سطح قیمت حدود 25000 دلار قرار دارد و طی 5 روز گذشته بیش از 5 درصد رشد را تجربه کرده است. این آمار می‌تواند نشان دهد که سرمایه‌گذاران نسبت به پرچمدار بازار خوش‌بین‌تر شده‌اند. همچنین، می‌توان گفت که بیت کوین آمادگی برای رشد محسوس طی هفته‌ها و ماه‌های آتی را دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه