کریپتو

قیمت تتر از ۵۰,۰۰۰ تومان عبور کرد

امروز قیمت استیبل کوین تتر (USDT) در ادامه روند افزایشی خود در صرافی‌های ایرانی، از مرز ۵۰,۰۰۰ تومان نیز فراتر رفت و در برخی از صرافی‌ها حتی تا ۵۱,۳۰۰ دلار نیز معامله شد.. این رکوردی تازه برای قیمت ریالی تتر محسوب می‌شود.

گزارش میهن بلاکچین، استیبل کوین USDT که ارزشی معادل ۱ دلار آمریکا را دارد، امروز به رکورد قیمتی جدیدی نسبت به ریال رسید. این اتفاق در سایه فاکتورهای اقتصادی افتاده است که موجب افزایش شدید قیمت ارز در کشور شده است.

در حال حاضر قیمت دلار سنا برابر ۳۰,۶۹۰ تومان است که اختلاف قابل توجهی با نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد دارد. همچنین قیمت دلار در صرافی‌های دولتی برابر ۴۵,۲۰۰ تومان گزارش شده استکه البته محدودیت های زیادی برای تهیه آن وجود دارد.

در صرافی نوبیتکس در حال حاضر قیمت تتر برابر ۵۰,۳۰۰ تومان است. نمودار روزانه تغییرات ریالی USDT در این صرافی در شکل زیر قابل مشاهده است.

نمودار روزانه قیمت ریالی تتر در صرافی نوبیتکس
نمودار روزانه قیمت ریالی تتر در صرافی نوبیتکس

در حال حاضر اگر سری به سرویس «مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها» میهن بلاکچین بزنیم با تصویر زیر رو‌به‌رو می‌شویم. همان‌طور که مشخص است قیمت فروش USDT در صرافی‌های ایران دربازه ۵۰,۱۸۸ تا ۵۱,۳۰۰ تومان قرار دارد.

میهن بلاکچین


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه