کریپتو

68 درصد اوردرهای شیبا در بازار را خرید تشکیل می‌دهد

68 درصد اوردرهای شیبا در بازار را خرید تشکیل می‌دهد

به گزارش زوم ارز، میم کوین شیبا شاهد افزایش حجم خرید بوده است؛ امری که نشان می‌دهد این توکن شاهد افزایش جذابیت نزد سرمایه‌گذاران بوده است. این اتفاق علی‌رغم افت قیمتی اخیر شیبا، که ظاهرا سرمایه‌گذاران نسبت به آن نگرانی زیادی ندارند، رخ داده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اخیرا شیبا به سطح قیمت 0.000013 دلار بازگشت، که احتمالا منجر به افزایش تقاضا برای این توکن شده است. هرچند، در حال حاضر بقیه‌ی شاخص‌ها از جمله میزان تراکنش‌های بزرگ و سودآوری، نزولی هستند.

علی‌رغم وجود این شاخص‌های نزولی، حجم خرید شیبا شاهد افزایش هنگفتی بوده است، که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران علاقه‌ی بیشتری به این توکن پیدا کرده‌اند. این مورد می‌تواند به عنوان نشانه‌ای مثبت برای شیبا درنظر گرفته شود، چرا که نشان می‌دهد احساسات بازار نسبت به این توکن روبه‌بهبود هستند.

شیبا به داشتن نوسانات بالا شهرت دارد؛ چرا که در گذشته قیمت این توکن چند تغییر بزرگ را تجربه کرده است. این موضوع منجر به حفظ احتیاط از سوی برخی از سرمایه‌گذاران در برابر شیبا شده است؛ زیرا قیمت این میم کوین می‌تواند غیرقابل‌‎پیش‌بینی باشد. هرچند، رشد اخیر حجم خرید نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در حال افزایش اعتماد خود به پتانسیل این توکن هستند.

در مجموع، رشد تقاضا نسبت به شیبا نشانه‌ای مثبت برای این توکن به شمار می‌رود؛ چرا که ثابت می‌کند شیبا نزد سرمایه‌گذاران به گزینه‌ای جذاب تبدیل شده است. هرچند، شایان ذکر است که میم کوین‌هایی همچون شیبا به‌شدت پرنوسان هستند و سرمایه‌گذاران، خصوصا طی دوره‌های زمانی تشدید نوسانات، باید احتیاط را حفظ کنند.

در لحظه نگارش این خبر، طی شبانه‌روز گذشته شیبا 5.2 درصد رشد را تجربه کرده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه