کریپتو

اوج تاریخی جدید برای قیمت توکن OKX ثبت شد

اوج تاریخی جدید برای قیمت توکن OKX ثبت شد

در روز چهارشنبه OKB بیش از 19 درصد رشد کرد و به اوج تاریخی جدیدی دست یافت.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در روز چهارشنبه OKB، توکن بومی برای صرافی مشتقات OKEx، پس از اینکه استار ژو، بنیان‌گذار این صرافی از راه‌اندازی یک بلاکچین جدید با عنوان OKBChain طی نیمه اول سال جاری رونمایی کرد، بیش از 19 درصد رشد کرد و به اوج تاریخی جدید 52.31 دلار رسید.

پس از رشد قیمت اخیر، اکنون OKB جایگاه بیست‌وپنجم در رتبه‌بندی ارزشمندترین رمز ارزها در بازار را در اختیار دارد.

این بلاکچین از بلاکچین فعلی Okxchain، که یک چین گواه سهام ساخته شده توسط جوامع به شمار می‌رود، کاملا مستقل خواهد بود. برخلاف چین مذکور، OKBChain تنها توسط شرکت OKX توسعه یافته است و اداره می‌شود.

استار ژو تفاوت میان این دو چین را توضیح داد و گفت: Okxchain یک چین گواه سهام است که کاملا آزاد است. OKBChain توسط شرکت OKX توسعه یافته است. این دو چین از هم کاملا مجزا هستند.

همچنین ژو به اعتماد جامعه به OKX و اهمیت این بلاکچین جدید اشاره کرد و گفت: رسیدن به اوج تاریخی جدید خبر خوبی است. اعتماد جامعه به صرافی OKX اهمیت و ارزش بسیاری دارد. طی سه‌ماهه نخست سال جاری چین جدید OKBChain که از OkxChain فعلی مجزا خواهد بود، راه‌اندازی خواهد شد و ساخت اکوسیستم غیرمتمرکز OKB را آغاز خواهد کرد.

در ماه دسامبر سال 2020، صرافی OKEx شبکه اصلی OKXChain را با تمرکززدایی و دسترسی‌پذیری راه‌اندازی کرد. شبکه اصلی طی چهار مرحله راه‌اندازی شد و مرحله نهایی، ماشین مجازی قرارداد هوشمند را فعال کرد و OKExChain را با تمام پروژه‌های بر روی اتریوم سازگار ساخت.

با وجود رونمایی از OKBChain، صرافی OKX به‌دنبال گسترش اکوسیستم غیرمتمرکز خود است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه