کریپتو

توییت جدید ماسک منجر به رشد دوج کوین و شیبا شد

توییت جدید ماسک منجر به رشد دوج کوین و شیبا شد

در روز چهارشنبه ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های توییتر و تسلا، در توییتی تصویر سگ خود با نام فلوکی را با این توضیح پست کرد: مدیرعامل جدید توییتر فوق‌العاده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، میم ایلان ماسک با معرفی فلوکی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت توییتر، قیمت میم کوین‌ها شامل دوج کوین، فلوکی و شیبا را افزایش داد. همچنین، وی گفت که فلوکی از فرد قبلی بسیار بهتر است، مهارت مطلوبی با اعداد دارد و صاحب سبک است.

چندی از اینفلوئنسرهای رمز ارزی از جمله مت والاس، شیبتوشی ناکاموتو خالق دوج کوین، شیتوشی کوزاما توسعه‌دهنده ارشد شیبا، دیوید گکشتاین و دیگر افراد به توییت ایلان ماسک واکنش نشان دادند.

پس از توییت ماسک قیمت فلوکی بیش از 45 درصد رشد کرد و اکنون این میم کوین در سطح قیمت 0.000029 دلار قرار دارد. طی چند ساعت گذشته قیمت این میم کوین از افت 0.00002092 به اوج 0.00003278 رسید. حجم معاملات فلوکی در 24 ساعت گذشته نزدیک به 250 درصد افزایش یافت.

در عین حال، قیمت دوج کوین، میم کوین محبوب ایلان ماسک، تنها طی یک ساعت بیش از 5 درصد رشد کرد. در حال حاضر دوج کوین در سطح قیمت 0.0867 دلار معامله می‌شود. افت و اوج 24 ساعته‌ی این میم کوین به ترتیب 0.08127 دلار و 0.087 دلار هستند.

بقیه‌ی میم کوین‌ها همچون شیبا و بون نیز به ترتیب حدود 4 و 8 درصد رشد کردند. در روز سه‌شنبه شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا، فاش کرد که پروتکل لایه2 Shibarium آماده است و به‌زودی عرضه خواهد شد. همچنین، وی تایید کرد که Shibarium تا پیش از ماه می سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: CoinGape


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه