کریپتو

بنکمن-فراید، اعضای خانواده‌ی وی و مقامات سابق FTX احضار شدند

بنکمن-فراید، اعضای خانواده‌ی وی و مقامات سابق FTX احضار شدند

به گزارش زوم ارز و بنا به سند دادگاهی در روز سه‌شنبه سم بنکمن-فراید، مدیرعامل سابق FTX، جوزف بنکمن، پدر وی و اعضای خانواده‌ی این فرد به‌عنوان بخشی از روند ورشکستگی FTX احضاریه دریافت کردند. مقامات سابق FTX و Alameda Research از جمله کارولین الیسون، گری وانگ و نشاد سینگ نیز احضار شدند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به اسناد دادگاهی در دادگاه ورشکستگی آمریکا در منطقه دلاوار، بدهکاران FTX از همه افراد می‌خواهند تا با توجه به داده‌های ارائه شده در دادگاه حاضر شوند و اسناد مربوطه را مطابق اطلاعات مشخص شده در احضاریه، ارائه دهند.

جوزف بنکمن، کارولین الیسون، گری ونگ و نشاد سینگ یا نمایندگان آن‌ها باید در روز 16 فوریه تعدادی از اسناد را ارائه دهند. این احضاریه‌ها بر ارقام مشکوک خرج شده توسط مقامات FTX از جمله 16.7 میلیون دلار صرف شده در ملکی در باهاما توسط والدین بنکمن-فراید و ساختمانی در واشنگتن دی سی که توسط سازمان وکالتGuarding Against Pandemics متعلق به برادران بنکمن-فراید خریداری شد، تمرکز دارد.

هفته گذشته، صرافی رمز ارزی ورشکسته‌ی FTX تاییدیه دادگاه را دریافت کرد تا مدیرعامل سابق FTX و بقیه‌ی مدیران سابق آن را احضار کند.

سم بنکمن-فراید اتهامات فریب کاربران جهت سو استفاده از دارایی آن‌ها و استفاده از آن‌ها برای انجام معاملات در Alameda Research و هزینه‌های شخصی را رد کرده است. هرچند، الیسون، مدیرعامل سابق Alameda Research و ونگ، هم‌بنیان‌گذار FTX، به کلاهبرداری اعتراف کرده‌اند و با دادستان‌های فدرال در حال همکاری هستند.

در همین حال، یکی از قضات به سم بنکمن-فراید دستور داد تا از VPN جهت دسترسی به اینترنت استفاده نکند. این دستور پس از ادعای از دادستان‌ها مبنی بر اینکه وی از VPN جهت دسترسی به اینترنت و ابزارهای ارتباطی استفاده می‌کند، صادر شد.

منبع: CoinGape


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه