کریپتو

Celsius طرح فروش دارایی به موسسه NovaWulf ارائه کرد

Celsius طرح فروش دارایی به موسسه NovaWulf ارائه کرد

این طرح پیشنهادی فروش منجر به پرداخت حدود 70 درصد از دارایی طلبکاران کوچک خواهد شد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، پلتفرم وام‌دهی ورشکسته‌ی Celsius Network از برنامه‌های خود برای فروش دارایی به موسسه‌ی NovaWulf Digital Management رونمایی کرد.

با توجه به اسناد دادگاه ورشکستگی ثبت شده در روز چهارشنبه، طلبکاران کوچک Celsius با کمتر از 5000 دلار موجودی در حساب وام‌دهی خود اکثریت پول از دست رفته را بازخواهند یافت. طلبکاران بزرگ در یک شرکت جدید که سهام آن در صرافی بورس برای معامله دردسترس قرار خواهد گرفت، سهم دریافت خواهند کرد.

این طرح تجدید ساختار بسیار مورد انتظار، شرکت سرمایه‌گذاری NovaWulf که در سال 2021 توسط معامله‌گران سابق وال استریت تاسیس شد را به مدیر نهاد جدید تبدیل خواهد کرد. جیسون نیو، شریک مدیریتی در اداره‌ی تیم‌های موقعیت‌های ویژه و بحرانی در واحد GSO Capital Partners در Blackstone کمک می‌کرد.

در ماه ژوئیه، پلتفرم Celsius با وجود میلیاردها دلار بدهی اعلام ورشکستگی کرد و سرمایه‌گذاران را دچار ترس و نگرانی ساخت. ماه گذشته یک دادگاه نکوهش‌کننده گزارش بازپرسی را تایید کرد که در آن پیرامون شکست‌های عملیاتی، بیانیه‌های عمومی فریب‌دهنده، دستکاری بازار و بازیابی دارایی مشتریان مشابه طرح‌های پانزی نوشته شده بود.

بنا به سند دادگاهی، این شرکت علاقه‌ی 40 شخص و نهاد را به خود جذب کرد و 9 پیشنهاد خرید دریافت کرد. مالکان جدید از 45 تا 55 میلیون دلار به این شرکت تزریق خواهند کرد و قصد دارند تا بخش‌های جدیدی شامل کارت‌های اعتباری، تامین مالی و خدمات ثروت خصوصی اضافه کنند.

منبع: The Block


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه