کریپتو

بون با وجود خبر پیرامون Shibarium رشدی 11 درصدی را تجربه کرد

بون با وجود خبر پیرامون Shibarium رشدی 11 درصدی را تجربه کرد

با توجه به اینکه احتمالا عرضه‌ی Shibarium به‌زودی رخ خواهد داد، قیمت توکن اکوسیستم شیبا رشد کرده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، بون، توکن اکوسیستم شیبا، طی جلسه معاملاتی امروز بازار رمز ارزها عملکرد مطلوبی از خود نشان داده است. در شبانه روز گذشته، بون حدود 11 درصد رشد داشته است و در لحظه نگارش این خبر در سطح قیمت 1.5 دلار قرار دارد، که نسبت به اوج تاریخی آن در سطح قیمت 3.24 دلار حدود 53 درصد افت دارد.

احتمالا دلیل عملکرد قیمتی شگفت‌انگیز بون، خبر مثبت مرتبط با پروتکل لایه2 EVM بسیار مورد انتظار Shibarium بوده است. همانطور که توسط سایت U.today به نقل از توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا گزارش شد، این راه‌حل تقریبا آماده است و تیم توسعه‌ی آن برای نمایش نسخه بتا آن به تمام طرفداران و اعضای جامعه شیبا بسیار هیجان‌زده هستند.

بون در پروتکل Shibarium به‌عنوان ابزار پرداخت برای هزینه کارمزد شبکه استفاده خواهد شد. این موضوع، با وجود ذخایر محدود آن و عدم حضور پررنگ این میم کوین در پلتفرم‌های رمز ارزی متمرکز بزرگ، منجر به پامپ‌های متداول و منظم برای قیمت بون خواهد شد. شایان ذکر است که بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، از حجم معاملات فعلی حدود 28 میلیون دلاری بون، 15.8 میلیون دلار ار آن در صرافی‌های غیرمتمرکز شکل می‌گیرد.

هرچند، با این وجود که توسعه‌دهندگان به جامعه اطمینان می‌دهند که Shibarium آماده است، این پروتکل لایه2 فعلا عرضه نخواهد شد. بنا به سخنان شیتوشی کوزاما، به‌زودی جامعه شاهد انتشار مطالب و مقالاتی پیرامون جزییات و ماهیت Shibarium خواهند بود و پس از آن، نسخه‌ی بتا این پروتکل عرضه خواهد شد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه