کریپتو

بلومبرگ: برخورد قانونی با BUSD به واسطه گزارش شرکت سیرکل انجام شده است

دیروز خبر توقف صدور BUSD سومین استیبل کوین بزرگ بازار کریپتو و یکی از پایه‌های قدرت صرافی بایننس، بازار رمزارزها را به لرزه در آورد. گزارش بلومبرگ فاش کرد که برخورد قانونی SEC و NYDFS با شرکت صادرکننده BUSD با همکاری شرکت رقیب یعنی سیرکل، صادرکننده استیبل کوین USDC، ممکن شده است.

به نقل از کریپتو اسلیت، گزارش بلومبرگ در ۱۳ فوریه نشان می‌دهد که شرکت سیرکل (Circle)، ارائه‌دهنده استیبل کوین USDC، پاییز امسال در رابطه با ذخایر استیبل کوین بایننس، BUSD، اطلاعاتی را به اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) ارائه کرده است و در این مورد از رقیب خود طرح شکایت کرده است.

مطابق گزارش بلومبرگ، شرکت سیرکل با رصد داده‌های بلاکچین اختلافاتی را در ذخایر استیبل کوین بایننس مشاهده کرد. ظاهرا مشاهدات سیرکل نشان داده است که استیبل کوین بایننس به اندازه‌ای که صادر شده است پشتوانه ندارد.

سیرکل علنا تایید نکرد که اقدامات فوق را انجام داده است و گزارش بلومبرگ اطلاعات خود را به یک منبع داخلی ناشناس در سیرکل نسبت می‌دهد.

همانطور که در پوشش زنده میهن بلاکچین از این اتفاق مهم مطالعه کردید، شرکت صادرکننده استیبل کوین باییننس، پکسوس (Paxos)، که در نیویورک فعال است، روز گذشته به دستور NYDFS صدور استیبل کوین بایننس (BUSD) را متوقف کرد. این دستور چند ساعت پس از اخطار شکایت SEC صادر شد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه