کریپتو

12 میلیون شیبا از چرخه حذف شد

12 میلیون شیبا از چرخه حذف شد

تعداد شیبا حذف‌شده طی هفته گذشته از رقم مطلوب فاصله‌ی فاحشی دارد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، طی هفته گذشته تعداد چشم‌گیری از میم کوین‌های شیبا از چرخه خارج شده‌اند؛ هرچند این تعداد برای افزایش قیمت شیبا کافی نیست. این رقم در مقایسه با رقم سوزانده شده در تابستان 2022 در مقیاس هفتگی، ناچیز به‌شمار می‌رود.

در عین حال یکی از فاکتورهای کلیدی‌ای که بر قیمت این میم کوین و تعداد توکن‌های سوزانده‌شده به‌طور روزانه و هفتگی آن تاثیر می‌گذارند، یعنی تاریخ عرضه Shibarium، بار دیگر از مرکز توجه خارج شده است؛ شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده ارشد شیبا، اعلام کرد که نمی‌تواند تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی آن تعیین کند.

علاوه‌برآن، قیمت شیبا شاهد افت افتگی حدود 14 درصد بوده است.

با توجه به داده‌های منتشر شده در سایت ردیاب Shibburn، طی هفت روز گذشته جامعه شیبا در سوزاندن حدود 102 میلیون شیبا و حذف آن‌ها از چرخه موفق بوده است.

این اقدام طی 28 تراکنش انجام شد. این رقم از شیبا نزدیک به 1294 دلار ارزش دارد؛ رقمی که علی‌رغم بزرگ بودن تعداد میم کوین‌های سوزانده شده، از اوج خود بسیار فاصله دارد.

در مجموع، توکن سوزی به‌عنوان یکی از نشانه‌های سلامت کلی یک رمز ارز و اکوسیستم آن در بازار درنظر گرفته می‌شود. طی دو روز گذشته در مقیاس روزانه، نرخ توکن سوزی شیبا شاهد افزایش بیش از 1000 درصدی بوده است. در روز شنبه، تعداد میم کوین‌های سوزانده شده‌ی شیبا از کمتر از 2 میلیون به بیش از 9 میلیون توکن افزایش یافت، که 1364 درصد رشد به‌شمار می‌رود.

در روز یکشنبه، بار دیگر نرخ توکن سوزی به‌میزان 1000 درصد افزایش یافت. هرچند، اکنون این آمار نزولی شده است و 12.83 درصد کاهش از خود نشان داده است.

در لحظه نگارش این خبر، شیبا در سطح قیمت 0.00001241 دلار معامله می‌شود.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه