کریپتو

دبی، صدور و استفاده از کوین‌های حریم خصوصی را ممنوع کرد

بر اساس دستورالعمل جدیدی که روز سه‌شنبه منتشر شده است، صدور و هرگونه فعالیت مرتبط با رمزارزهای حریم خصوصی مانند زی کش و مونرو در دبی ممنوع اعلام شده است.

به گزارش کوین دسک، مقامات ایالات متحده عربی دستورالعمل‌های جدیدی برای فعالیت شرکت‌های حوزه دارایی‌های مجازی که قصد دارند در دبی فعالیت کنند منتشر کرده‌اند. این مجموعه قوانین تنها برای شرکت‌هایی صدق می‌کند که در دبی فعالیت می‌کنند. دستورالعمل‌های جدید، شرکت‌هایی که تحت نظر مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) فعالیت می‌کنند را شامل نمی‌شود.

شرکت‌ها، چه تحت مجوز مرکز قانون‌گذاری دارایی‌های مجازی (VARA) باشند یا نه، می‌بایست به قوانین بازاریابی، مشاوره و تبلیغات منتشر شده پایبند باشند و متخلفان مشمول جریمه‌هایی از ۵٬۵۰۰ دلار تا ۵۵٬۰۰۰ دلار خواهند شد. در صورت تکرار این جریمه‌ها تا ۱۳۵٬۰۰۰ دلار نیز می‌تواند افزایش یابد.

در این قوانین رمزارزهایی که بر ناشناس بودن تراکنش‌ها تمرکز دارند، به عنوان یک دارایی مجازی که از ردیابی تراکنش‌ها جلوگیری می‌کند یا مالکیت دارایی را به واسطه دفتر کل توزیع‌شده مخفی نگه می‌دارد تعریف شده است. در این دستورالعمل صدور و هرگونه فعالیت مرتبط با کوین‌های حریم خصوصی ممنوع اعلام شده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه