کریپتو

Alameda مقدار 13 میلیون دلار رمز ارز دریافت کرد

Alameda مقدار 13 میلیون دلار رمز ارز دریافت کرد

آدرس Alameda Research شاهد جریان ورودی چشم‌گیر رمز ارز بوده است. بیشتر مبلغ دریافت شده، از یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها ارسال شده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، شرکت امنیت بلاکچین PeckShield Alert در حساب توییتر خود اعلام کرد که انتقال حدود 31 میلیون دلار رمز ارز، به یک کیف پول تثبیتی متعلق به Alameda را شناسایی کرده است.

Alameda Research یک شرکت معاملاتی است که به صرافی FTX تعلق دارد. سم بنکمن-فراید، بنیان‌گذار FTX، تلاش کرد تا مشکل نقدینگی این شرکت را با استفاده از پول مشتریان FTX حل کند. در نیمه نخست ماه نوامبر سال گذشته، هر دو شرکت مذکور اعلام ورشکستگی کردند.

بنا به توییت منتشر شده، تعداد مذکور رمز ارز طی سه تراکنش انتقال یافت و به شکل سه کوین بود. حدود 6 میلیون دلار تتر و 1545 اتریوم، معادل حدود 2.5 میلیون دلار، از پلتفرم معاملات رمز ارز Bitfinex انتقال یافتند.

حدود 4.6 میلیون دلار USDC، از یک کیف پول ناشناس منتقل شد.

تاکنون، PeckShield Alert امکان شناسایی فرستنده‌ی USDC را پیدا نکرده است و هیچ توضیحی برای اینکه چرا Bitfinex باید حدود 8.5 میلیون دلار رمز ارز را به کیف پول تثبیتی شرکت معاملاتی مذکور ارسال کند، ندارد.

علاوه بر آن، کمی بیش از 65000 دلار لیدو از یک کیف پول دیگر متعلق به Alameda به کیف پول تثبیتی مذکور، جابه‌جا شد.

همانطور که پیش‌تر توسط سایت U.today گزارش شد، جان ری دوم، مدیرعامل فعلی صرافی ورشکسته‌ی FTX، در حال برنامه‌ریزی برای فروش آلت کوین‌هایی که اخیرا توسط آن‌ها بازیابی شده است، هستند تا پول طلبکاران متعدد این صرافی را پرداخت کنند.

اگرچه، ممکن است چنین فشار فروش هنگفتی منجر به موج نزولی در بازار شده و سقوط قیمت‌ها را رقم بزند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه