کریپتو

نهنگ‌های دوج کوین پس از رشد اخیر، 523 تراکنش انجام دادند

نهنگ‌های دوج کوین پس از رشد اخیر، 523 تراکنش انجام دادند

نهنگ‌ها بیشتر از چیزی که به نظر می‌رسد، به دوج کوین علاقه دارند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، رشد دوج کوین در بازار که اخیرا رخ داد، نشانه‌ای شفاف به نمایش می‌گذارد: بازار هنوز تقاضای زیادی برای ریسک دارد، اما افزایش فعالیت نهنگ‌ها نشان می‌دهد که هنوز افراد زیادی در بازار با تفکر کسب سود پیش می‌روند و ممکن است قیمت این میم کوین، تحت فشار باشد.

هرچند، جدا از کسب سود، ممکن است تعداد زیادی از تراکنش‌ها با افزایش سرمایه در پوزیشن‌های از پیش موجود، ارتباط داشته باشند، امری که شکست اخیر در بازار را توجیه می‌کند.

از ماه دسامبر، دوج کوین 40 درصد رشد کرده است و در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت روانی مهم 0.1 دلار است. هرچند، رشد قیمتی اخیر بر اثر شایعات راه اندازی احتمالی دوج کوین بر روی توییتر به شکل روش پرداخت رخ داده است. این اتفاق، این دارایی را به تقاطع طلایی، اندیکاتور تکنیکالی که توانایی گسترش رشد دوج کوین، علی‌رغم نبود حمایت فاندامنتال را دارد، نزدیک‌تر می‌کند.

از آنجایی که این رشد، به جای اتفاقات، بر اثر احساسات و شایعات رخ داده است، دوج کوین با نوساناتی در قیمت خود مواجه شده است. هر بار که ایلان ماسک به پذیرش رمز ارز در توییتر اشاره می‌کند، رشد محسوسی در تراکنش‌ها و خریدهای دوج کوین صورت می‌گیرد. این رشد، به دلیل نبود منابع مداوم برای تامین مالی این دارایی، به سرعت ناپدید می‌شود.

اگر شایعات پیرامون راه اندازی ارزهای دیجیتال بر روی توییتر حقیقت داشته باشند و ایلان ماسک، دوج کوین را بر روی این پلتفرم به روش پرداختی تبدیل کند، ممکن است شاهد رشد بسیار پررنگ‌تری در بازار باشیم که دوج کوین را به اوج جدیدی خواهد رساند.

در لحظه نگارش این خبر، دوج کوین در سطح قیمت 0.091 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه