کریپتو

پیتر برنت، الگوی کمیاب برای چارت بیت کوین در نظر گرفته است

پیتر برنت، الگوی کمیاب برای چارت بیت کوین در نظر گرفته است

به گزارش زوم ارز، اخیرا پیتر برنت، معامله‌گر با سابقه‌ی کامودیتی، در توییتی پیرامون تحلیل جدید خود از بیت کوین نوشت. وی باور دارد که کف قیمتی بیت کوین، یک الگوی تکیه‌گاه دو جداره تشکیل داده است؛ الگویی که از دید وی، اتفاق بسیار نادری قلمداد می‌شود. همچنین، وی اذعان کرد که هدف دو برابری برای این رمز ارز، در میانه‌ی 25000 دلار قرار دارد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

الگوی تکیه‌گاه دو جداره، یک الگوی چارت تکنیکال است که ظاهرا توسط خود برنت معرفی شده است. این الگو در میان بازار مالی سنتی، شهرت خاصی ندارد و در مجموعه‌ی الگوهای چارت استاندارد که توسط تحلیلگران تکنیکال مورد استفاده قرار می‌گیرند، قرار ندارد.

تحلیل اخیر برنت از روند بیت کوین، نزد معامله‌گران و سرمایه گذاران بسیار جالب واقع شده است. با توجه به تجربه‌ی بالای وی در بازار مالی و برداشت‌های پیشین وی از بیت کوین، احتمالا تحلیل‌های وی توسط فعالان صنعت، به دقت دنبال می‌شود.

با این حال، برخی از افراد الگوی چارت اخیر برنت را مورد تمسخر قرار دادند و به کنایه، پیش‌بینی هدف با فاصله‌ی 4 درصدی را شگفت انگیز خواندند.

بازار رمز ارزها سال 2023 را قوی آغاز کرده است و بیت کوین با 40 درصد رشد، در این روند پیشتاز بوده است. این بازگشت، بخشی از روند بزرگتر در افزایش تمایل افراد به ریسک پذیری است، اما برخی از منتقدین، به دلیل وجود نگرانی‌ها نسبت به اقتصاد و نشانه‌های خطر از سوی بخش‌هایی از بازار جهانی، به پایداری آن شک دارند.

علی‌رغم این عدم اطمینان، روند صعودی ادامه دارد؛ یک تحلیلگر هدف 25000 دلاری برای آن مطرح کرده است و رکورد بهترین ماه از دسامبر 2020 برای طلای دیجیتال، نزدیک به وقوع است. همچنین، ممکن است سخنرانی قریب الوقوع جروم پاول، رییس فدرال رزرو، بر انتظارات بازار تاثیر بگذارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه