بازارهای مالیقانون گذاریکریپتو

یک سیگنال مثبت برای بازار جهانی ارزهای دیجیتال از طرف چین!

 

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش اکسران جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، معتقد است که چین با اجرای قانون مالیات، برای بازگشت به دنیای ارزهای دیجیتال آماده می‌شود. سان همچنین از پذیرش ترون (TRX) در چین مطمئن است.
امروز (دوشنبه ۳۰ ژانویه) سان با انتشار توییتی ادعا کرد که چین پس از سرکوب معاملات و ماینینگ ارزهای دیجیتال در اواسط سال ۲۰۲۱، در حال آماده شدن برای بازگشت به صنعت ارزهای دیجیتال است. به گفته سان، چین با اعمال مالیات بر تراکنش‌های رمزارزی گام بزرگی در جهت قانونگذاری ارزهای دیجیتال برداشته است.

خرید ارز دیجیتال با 500 هزار تومان!

تو صرافی اکسران میتونی فقط با 500 هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

طبق گزارش‌ها، مقامات محلی چین شروع به اعمال مالیات ۲۰ درصدی بر ارزهای دیجیتال کرده‌اند. بنیانگذار ترون ادعا می‌کند که اعمال مالیات بر تراکنش‌های رمزارزی به وضوح نشان می‌دهد که دولت چین، ارزهای دیجیتال را یک شکل قانونی از ثروت می‌داند و می‌خواهد از مالیات مناسب آن اطمینان حاصل کند.

سان می‌گوید:

سیاست مالیاتی، پذیرش کریپتو را در این کشور تقویت می‌کند. علاوه بر این، یک چارچوب نظارتی شفاف را برای مردم و مشاغل فراهم می‌کند.

وی همچنین معتقد است که مالیات بر تراکنش‌های رمزارزی در چین، یک تحول مثبت برای بازار جهانی ارزهای دیجیتال است و می‌تواند الگویی برای سایر کشورها باشد.

بیشتر بخوانید: ترون پول قانونی کشور سنت مارتن می‌شود

 

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه