کریپتو

Coinbase دو رمز ارز جدید لیست کرد و منجر به رشد آن‌ها شد

Coinbase دو رمز ارز جدید لیست کرد و منجر به رشد آن‌ها شد

صرافی رمز ارزی برجسته آمریکایی Coinbase، به صورت رسمی معاملات را برای دو آلت کوین جذاب آغاز کرده است و منجر به رشد بیشتر آن‌ها شده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در حال حاضر، مشتریان صرافی Coinbase می‌توانند معاملات رمز ارز دیفای متمرکز بر امنیت Threshold و پروژه‌ی موسیقی غیر متمرکز ادیوس را انجام دهند.

چند روز پیش، این صرافی هر دو دارایی مذکور که در معرض توجه قرار دارند را به لیست خود افزود و در آن زمان، منجر به رشد قیمت محسوس این دو توکن شد.

در لحظه نگارش این خبر، Threshold با ثبت بیش از 100 درصد رشد در 7 روز گذشته، در سطح قیمت 0.0482 دلار معامله می‌شود. در حالی که ادیوس در سطح قیمت 0.311 دلار قرار دارد. در شبانه روز گذشته، آدیوس 1.2 درصد رشد و در هفت روز گذشته، بیش از 60 درصد افزایش قیمت را به خود دیده است.

تیم توسعه‌ی Threshold گفت که آن‌ها در حال توسعه‌ی مجموعه‌ای از خدمات رمز ارزی هستند که به کنترل کاربران بر روی این بلاکچین، کمک خواهد کرد. یکی از اولین پروژه‌های این تیم، یک بریج غیر متمرکز است که به دنبال فراهم آوردن امکان قرار دادن بیت کوین توسط هولدرهای این رمز ارز، بر روی شبکه اتریوم، با استفاده از tBTC است.

ادیوس، یک پروتکل غیر متمرکز اشتراک گذاری و پخش فایل‌های صوتی است. این پلتفرم، امکان انجام تراکنش‌های مستقیم را برای خالقان و مخاطبان آن‌ها فراهم خواهد آورد. توکن ادیوس، برای مدیریت این پروتکل و حفظ امنیت شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سال گذشته، صرافی Coinbase رودمپ لیست کردن توکن‌ها را ایجاد کرد تا شفافیت پیرامون این موضوع را افزایش و امکان سو استفاده از اعلام لیست را کاهش دهد.

منبع: The Daily Hodl


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه