کریپتو

آیا پایان روند نزولی بیت‌ کوین نزدیک است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شش اندیکاتور از هشت اندیکاتوری که توسط تحلیلگران پلتفرم تجزیه‌و‌تحلیل داده‌های رمزارزی Glassnode برای شناسایی زمان خروج بیت‌کوین از بازار نزولی مشاهده می‌شود، در حال چشمک زدن سیگنال‌های صعودی هستند و هفتمین اندیکاتور نیز احتمالاً به زودی مثبت می‌شود.
داشبورد اندیکاتورهای Glassnode به دنبال کمک به سرمایه‌گذاران بیت‌کوین است تا با مشاهده ترکیبی از اندیکاتورهای درون زنجیره‌ای، تکنیکال و فاندامنتال شبکه تشخیص دهند که بازار بیت‌کوین در چه زمانی به سمت یک روند سالم‌تر حرکت می‌کند. از لحاظ تاریخی، حداقل 5 مورد از این اندیکاتورها زمانی که قیمت بیت‌کوین در حال افزایش است، به رنگ سبز درآمده بودند. در همین حال، زمانی که هر هشت اندیکاتور شروع به ارائه سیگنال‌های صعودی می‌کنند، از لحاظ تاریخی یک سیگنال خرید عالی بوده است. برعکس، زمانی که کمتر از پنج مورد از این اندیکاتورها نشان از نزول دارند، قیمت بیت‌کوین معمولاً در بلندمدت در حال کاهش است.

آیا پایان روند نزولی بیت‌ کوین نزدیک است؟تیم Glassnode این اندیکاتورها را به چهار بخش دسته‌بندی می‌کند. اولین مورد این است که آیا بیت‌کوین بالاتر از مدل‌های قیمت‌گذاری کلیدی معامله می‌شود یا خیر که با میانگین متحرک ساده (SMA) 200 روزه اندازه‌گیری می‌شود. بیت‌کوین اخیراً برای اولین بار از دسامبر 2021 به بالای هر دو سطوح کلیدی خود، یعنی بالای میانگین‌های متحرک ساده و وزنی 200 روزه خود بازگشت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروعمنبع

کریپتو نیوز
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه