کریپتو

برنده نبرد سگ‌ها و اردک‌ها در بازار رمزارزها کدام است؟!

 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همان‌طور که می‌دانید، میم کوین‌هایی مانند دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، بیشتر شتاب خود را از فعالیت‌های اجتماعی می‌گیرند. اما کدام‌یک از میم کوین‌ها در شبکه‌های اجتماعی پیشتاز است و رتبه بالاتری از لحاظ فعالیت اجتماعی دارد؟
داده‌های پرتال هوش اجتماعی رمزارزی LunarCrush نشان می‌دهند که شیبا از لحاظ فعالیت‌های اجتماعی بالاتر از دوج کوین قرار دارد، ولی میم کوین دیگری به نام ریچ کواک (QUACK) از هر دوی آنها بالاتر است.
برنده نبرد سگ‌ها و اردک‌ها در بازار رمزارزها کدام است؟!طبق گزارش‌ها، دوج کوین با ۱٫۹۹ درصد تسلط اجتماعی (social dominance) در تمام رسانه‌های اجتماعی در رتبه سوم قرار گرفت. علاوه بر این، این رمزارز با ۲۰٫۸ میلیون مشارکت اجتماعی (social engagement)، در این بخش پیشتاز بود. مشارکت اجتماعی، میزان بازتوییت‌ها، پاسخ‌ها و فالوورها را ارزیابی می‌کند. این میم کوین همچنین امتیاز ۸،۲۱۰ را برای منشن‌های اجتماعی (social mentions) کسب کرد.
شیبا با ۲٫۰۹ درصد تسلط اجتماعی، جایگاه دوم این جدول را در اختیار دارد. این میم کوین برای مشارکت اجتماعی ۱۶٫۲ میلیون امتیاز کسب کرد، اما در بخش منشن‌های اجتماعی با کسب امتیاز ۱۰،۱۰۰ دوج کوین را شکست داد.
در نهایت، ریچ کواک با تسلط اجتماعی ۱٫۹۱ درصد پیشتاز است. این میم کوین با تم اردک در بخش مشارکت اجتماعی هم امتیاز ۷٫۶ میلیون را کسب کرد. ریچ کواک همچنین در بخش منشن‌های اجتماعی با کسب امتیاز ۱۳،۶۰۰ پیشتاز است.
ریچ کواک که بر بستر شبکه هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده، یک پروژه ۱۰۰ درصد جامعه‌محور است که قصد دارد سرمایه‌گذاران خود را در مدت کوتاهی ثروتمند کند.

خرید ارز دیجیتال با 500 هزار تومان!

تو صرافی اکسران میتونی فقط با 500 هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!


شروع

 

منبع

بی‌این کریپتو

 

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه